Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szerintetek az elrontotta a...

Szerintetek az elrontotta a diétát ha rendszeres 1500 kalória után 1 teljes nap egész nap zabáltam és megettem 3000-3500 kcal-t?

Figyelt kérdés

Kezdhetem újból az egészet?

1 hete számolgatom a kalóriát.

159 cm 65,5 kg vagyok.

Akkor ezek szerint 3-4 nap mire vissza áll a helyzet a nagy zabálásom előttire?



2015. szept. 5. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
1 hét után bezabáltál 3000 kalóriát? Hát ennek így nem sok értelme van ha fogyózni akarsz. Erről le kéne szokni. AZ nem baj ha néha túlléped a kalóriakeretedet de nem 2000 kalóriával..
2015. szept. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Diéta alatt sem árt néha egy-egy "csalónapot" tartani, de ne túl gyakran, és lehetőleg ne lépd túl 2000-2300 kalóriát.
2015. szept. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy elrontottad volna , én két hónap alatt fogytam 8 kilót aztán egy hétig ( nyaralás olaszországban :D pizza , spagetti ) 3-4000 kalóriát ettem és 1 kilót híztam amit aztán szintén 1 hét alatt le is tudtam adni . Szerintem ezzel max 1-2 nap eredményét rontottad el .
2015. szept. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem még jól is csináltad. A tartós alacsony kalóriától szép lassan belassul az anyagcseréd 4 naponta érdemes megemelni hogy kicsit felpörgesd.


persze azért nem a duplájára és az sem mindegy hogy milyen ételekkel.

2015. szept. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Krisz85 ***** válasza:

elmondom a saját példámat,


diéta második hetében volt egy csaló kajálásom, este ettem egy pizzaszeletet, de a nap többi részében ugyanúgy a diétáztam , amitől előtte két hét alatt lejött rólam bő 2 kg, másnap reggelre visszament másfél, csak a só és a rossz szénhidrát által megkötött víz és glikogén miatt, ennyit számít a csaló étkezés egy normális diétában,

2015. szept. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!