Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hízhattam 1 nap alatt ennyit?

Hízhattam 1 nap alatt ennyit?

Figyelt kérdés

Fogyózom, eddig 8kg-t adtam le. Eljöttek az ünnepek és a hárpia nagymama, aki olyaféle "gebe vagy, addig nem állsz fel az aszraltól, ameddig meg nem etted az ennivalót" típus.

Szóval tegnap reggel a mérlegemen elégedetten konstatáltam az 54.0kg-t. Ma viszont...55.8kg!

Táplálkozás és ivás:

1 csésze kávé (1 kockacukorral)

2 tányér húsleves

1db gordon bleu házilag (kicsi) csirkehúsból

1 evőkanál fehér rizs

Kb. 15 kiskocka zserbó

250g eper

Tudom, hogy a zserbó nagyon sok volt,de nagyon nem volt választásom. Ettől hízhattam 1.8kg-t?



2016. márc. 26. 17:11
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nyugodj meg, képtelenség ennyit hízni egy nap alatt. A sok kaja, amit megettél, most ott van a beleidben, egy csomó visszatartott vízzel együtt. Max. pár tíz dekát hízol emiatt. A nagymamával szemben meg állj a sarkadra (btw., az ünnep holnap lesz, ma még tart a nagyböjt). Hússzor is el lehet mondani, hogy köszönöm, nem, ha nehéz is. Turbózd fel az önbizalmad :-)

2016. márc. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nagyon remélem, higy igazad van. Félek, hogy beállt ez a jojó szindróma...nem szeretném, ha félhavi munkám lenne oda emiatt.

Egyébként igazi kis diktátor, nem lehet neki nemet mondani :) Hiába felnőtt már az unoka, neki örök ötéves maradok.

2016. márc. 26. 17:25
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha a glikogénraktárak feltöltődtek, akkor lehet, mivel a szénhidrát grammonként 4kcal, míg a zsír 9. + víz + természetes ingadozás


Az kizárt, hogy 1,8kg zsír ment fel rád.


De ez így nagyon fehérjeszegény diéta szinte 100% szénhidrát, ami nem túl szerencsés, és az izomvesztés miatt a jojo effektus elősegítője.

2016. márc. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ez nem a diétám :) Ez a bűnözésem.

A diétámban figyelek mindig, hogy minimum 80gramm szénhidrátot egyek. Ha máshogy nem, akkor proteinporral.

Egyébként napi 3x étkezem és szénhidrátszegény ételeket. Abonett, cukormentes dolgok, zöldségek és gyümölcsök.

2016. márc. 26. 18:35
 5/10 anonim ***** válasza:

#4


Minimum 80g szénhidrátra? figyelsz?


Abonett amúgy 2/3-mad szénhidrát

A cukormentes dolgok jelentős része zsíros cserébe

Zöldség jó

Gyümölcs szintúgy szénhidrát


Sovány húst is kellene enni.

2016. márc. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%

Olyan vicces amikor valaki azt mondja, hogy nem volt választása. :D

Oké, kóstold meg a zserbót, egyél meg 5-öt, vagy mittudomén, de már előtte annyit ettél, mért nem vagy képes mondani, hogy köszönöm teljesen jól laktam és hogy minden nagyon finom volt? Miért kell még megenni belőle 10-et?:D

És ha nem fogadja el? Mi van? Kitagad a családból a nagymama???

2016. márc. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Az 54 kg kevésnek hangzik, szóval szerintem felesleges tovább fogyóznod. 55.8 kg sem sok.

De nem, valóban max pár 10 deka memt fel.

2016. márc. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nagymamának nem lehet mondani :) Ez a kitagadás is előfordulhat egyébként :D

Abonettet nagyon ritkán eszem, csak ha nagyon hiányzik a kenyérféle. Emellett csirkehúst szoktam.

2016. márc. 26. 19:09
 9/10 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy kérdező? Amúgy meg ne aggódj 1 nap alatt átmegy rajtad.
2016. márc. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
169-170cm vagyok. 52 szeretnék lenni, de az már nagyon a minimum.
2016. márc. 26. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!