Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Energiaitaltól hízhattam ennyit?

Energiaitaltól hízhattam ennyit?

Figyelt kérdés

Kb egy éve iszom energiaitalt minden nap rendszeresen. Volt, hogy napi 3-4 dobozzal, egy ideje próbálok leállni, most már csak 1-1 doboz csúszik be ha nagyon fáradt vagyok. A szar melóm miatt szoktam rá, nagyon korán kelek és későn érek haza. De ez mindegy is.

Szóval a hasamra nagyon sokat híztam, meg a combomra, tavalyi gatyám nem jön fel rám, nem tudom összegombolni... Amúgy ugyanúgy kajálok mint azelőtt. Lehet az energiaitaltól ilyen mértékű hízás, vagy lehet betegség is...?


2015. júl. 23. 19:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
19%
Te most viccelsz, vagy trollkodsz? Agyoncukrozott lötty, szerinted okozhat hízást..?
2015. júl. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Csomó ismerősömön meg sem látszik. :/


Nem trollkodom, szeretnék visszafogyni. Ha abbahagyom, fokozatosan visszafogyok, ugye?

2015. júl. 23. 19:26
 3/12 anonim ***** válasza:
33%
A máj rendellenesség mellett az a pár + kiló a legkisebb bajod. :D
2015. júl. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azt csak érezném ha lenne valami bajom, nem? :D
2015. júl. 23. 19:33
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor tegyük rendbe a dolgokat!

A mértékletes energiaitalozás nem károsabb, mint a kávézás. Mondjuk a napi 3-4 doboz már sok, bár az sem mindegy, hogy milyet iszol. Egy Hell Strong például közel háromszor annyi koffeint tartalmaz, mint egy Kobra.

A másik említésre érdemes dolog, hogy ha több kalóriát viszel be a szervezetedbe, mint amennyit leadsz, akkor hízni fogsz. Persze, a szervezet kisebb eltéréseket kompenzálni, de összességében ez általános szabálynak mondható. Nincs gond az energiaital-fogyasztással, van, hogy az embernek mesterségesen kell az éberségét megőrizni. Csak mellette egészséges életmódot kell folytatni. Véletlenül nem szellemi munkát végzel, ami mellett már nincs időd annyit mozogni, mint régen?

2015. júl. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Keveset alszol?
2015. júl. 24. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az oké, hogy több energiaitalt iszol, de kevesebbet is mozogsz? Nem változott a meló körülményed vagy bármi más az előző évhez képest? Én inkább arra tippelnék és, ha ez így van, pl kevesebbett mozogsz, akkor azon kellene változtatni, mert az, hogy a napi gy energiaitalodat nem iszod meg az nem segít a fogyásban.
2015. júl. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%
Cukros lötty, kevesebb alvás, amiből következik a nagyobb étvágy... Szóval igen, attól híztál el.
2015. júl. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Hát valóban más a melóm, többet ülök, de mellette nincs időm mozogni mert 2 helyre járok, aludni járok kb haza. :) Innen már látszik a kimerültségem oka... de sajnos ez a helyzet legalább 2 évig nem fog változni, most szükségem van erre a 2 helyre.

Annyit tudok tenni hogy sétálok, esetleg, de ebben a nagy melegben csak menekülök haza. :D

2015. júl. 24. 19:48
 10/12 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem hogy régebben, 2 éve otthonról végezhető munkám volt, akkor se mozogtam többet, de nem is híztam el, igaz nem ittam energiaitalt mert nem volt rá szükség.
2015. júl. 24. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!