Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ennyitől hogyan hízhattan ennyit?

Ennyitől hogyan hízhattan ennyit?

Figyelt kérdés

Mára kiakast a mérlegem. Körülbelül 1kg plusz.

4db mini kakaós kifli, házilag sütötte édesanyám

1db bundáskenyér

2x2.5dl cappucino (porból)

Joghurtos fagyi (1gombóc) édes tölcsérben



2016. ápr. 6. 13:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
Többet mutathat a mérleg, de attól nem híztál, és ezt már minden ilyen anorexiásnak meg kéne tanulni.... az a plusz 1 kg az víz, meg a bevitt kaja súlya, nem hízás..
2016. ápr. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
57%
Igaza van az elsőnek, de amúgy ez mind moslék/szemét amit eszel.
2016. ápr. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Sajnos mióta kijött a jóidő, azóta kedvet kaptam az egészségtelen ételekhez. Pedig a célomig már csak 2kg van hátra.

Egyébkén ma sétáltam 1óra 45percet körülbelül, ebből 30 perc emelkedőn felfelé volt. Valamint megcsináltam 4x50 hasprést is.

2016. ápr. 6. 14:34
 4/19 anonim ***** válasza:
0%

Hát azért nem mondanám, hogy ezek olyan egészségtelenek/moslék. Nem zöldség, de ezeket is lehet enni, csak mértékkel: pl egyik nap 2-4 szelet bundás kenyér (még senki nem halt bele) DE aznap már ne egyél fagyit.

Am ha olyan szarok lennének ezek, akkor boltba nem is árulnák.

2016. ápr. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
A fagyira azért csábultam el, mert egyik legjobb barátnőmnek ma van a születésnapja és meghívtam fagyizni. Ő viszont ragaszkodott hozzá, hogy ne csak nézzem. Idén ez volt az első fagyim :) Egyébként nem vagyok oda érte túlzottan.
2016. ápr. 6. 14:56
 6/19 anonim ***** válasza:
Ehetsz fagyit, mert annyira nem rossz, csak mértékkel.
2016. ápr. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%
Ezek nem szarok? Csak szénhidrát és cukor, semmi más.
2016. ápr. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Hát a kenyér, kifli laktat is. +csak ennyit evett egy teljes nap, és ezekben még mindig nincs annyi kalória.
2016. ápr. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Holnapról visszaállok a párolt zöldséges, túrós, sovány húsos étrendemre, csak ma rámjött egy kis szénhidráthiány :D

Nagy gond lesz belőle, ha azért sportoltam is ma valamit?

2016. ápr. 6. 15:28
 10/19 anonim ***** válasza:
Még akkor se lett volna, ha nem sportolsz, de sporttal meg semmi. Amúgy viszont ez elég kemény diétának néz ki, és elég sok dolgot meg is vonsz magadtól. Súlyodra magasságodra és korodra rákérdezhetek?
2016. ápr. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!