Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Milyen ízletes fogyókúrás...

Milyen ízletes fogyókúrás ételek vannak?

Figyelt kérdés

Sziasztok :)

Január óta fogyókúrázom. Viszont az utóbbi időben egyre többször kapom magamat nassoláson. Ennek oka az, hogy már meguntam egy pár étlet.

A párolt/főtt zöldségektől, a gyümölccsalátáktól és a túrótól már szó szerint undorodom.

Milyen könnyen elkészíthető, ám olcsón beszerezhető ételek vannsk, amiket nyugodt szívvel ehetek a diétám mellett?



2016. ápr. 7. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Főzelék. Zöldségfüggő, de mivel én kefírrel meg max egy kanál liszttel szoktam habarni (teljeskiőrlésű) ezért max 100-150 kcal egy nagyobb tányér. Feltétnek meg mehet csirke vagy pl jó minőségű sovány sonka. Zabkasa egy jó megoldás, hosszan szívódik fel és mehet bele édesítő. Én nem nasizok viszont ha rám tör akkor egy két kocka csoki nem árt. Túró Rudit szoktam csinálni édesítővel így tudom mi van benne. esetleg ami finom alma reszelve bele egy fél banán. Táplál és oké a banán megnyomja de kevés kell bele. Vagy turmix. Telít és finom. Eper málna kiwi mangó tejjel felhúzva nagyon finoman. Vagy esetleg egy étkezés helyett mehet fehérje shake

Finom édes tápláló.

2016. ápr. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Milyen a diétád? Én sosem eszem azt, amiket írtál, inkább sült zöldséget, zöldségfasírtot, tojásételeket, sokféle sütit (a legkeményebben fogott diétámba is remekül fér a piskóta)... Csak a szénhidrátot kell óvatosan fognom, de azért normál szilvalekváros nemnormál palacsintát az imént is ettem :D Az édességekkel azért jobb óvatosan bánni, legalábbis ha valaki olyan, mint én...


Gondolom, te zsírszegényen eszel, de így is vannak lehetőségek, az biztos. A sült zöldség és a tojásétel így is opció, zsírt úgyis kell enned, esszenciális. Én is takarékosan bánok a hozzáadott zsírral, nem fér sok.


A túrót tojással, édesítővel sütinek is lehet sütni. Zab alapú sütik is vannak. Már ha süti kell, mert jobb normál ételekre koncentrálni, csak nekem nem megy, egy alaposan édesszájúval élek együtt, én pedig szeretek kísérletezni ;)


A húsokat is lehet variálni, a zöldségeket is, fűszerezés, ez-az...

2016. ápr. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ezek jó ötletek :) Igazából a főzelékekből is kezd nagyon elegem lenni...na meg a spenótból. Szinte minden második nap spenótot eszek. Eddig a kedvenc ételem volt, most viszont már rá sem merek nézni.

Mostanában elkezdtem főtt tojást enni, de úgy érzem, hogy hamar elegem lesz abból is. Emellett leveseket is szoktam, de azokkal jól elvagyok.

T. diéta italport iszok, de inkább csak akkor, amikor mást nem tudok vadászni itthon. Borzalmas íze van vaníliás kiadásban.

2016. ápr. 7. 22:28
 4/5 anonim ***** válasza:

HA tartósan fogyni akarsz, akkor elöször is elfelejted azt, hogy csak pár ételt lehet enni!!!! Ehetsz mindent, csak megfelelö emnnyiségben!!!!!



Egyél változatosan mindent, amiben több kalória van, abból kevesebbet, a kevés kalóriásokból többet. De gyakoraltialg minden élelt el lehet készíteni úgy is, hogy sokkal kevesebb kcal legyen benne, mint a hagyományos módon, és akkor nem lesznek zabarohamaid, és ha megszoktad, hogy odafigyelsz az elkészítési módra, akkor utána sem hízol vissza.

2016. ápr. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik kedvencem, a cukkini lasagne. Tészta helyett cukkinivel a répás, paradicsomos, hagymás darált hús közé, kevés ricottával, light sajttal isteni.
2016. ápr. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!