Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Jó étrendet 13/l -nak?

Jó étrendet 13/l -nak?

Figyelt kérdés
A napi keret 1650 kcal körül legyen ès amit èn is megtudok csinálni. Ès ne legyen drága,nem keel fogyisnak lennie csak egèszsègesen (!!) 157 cm/43kg

2016. ápr. 15. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy 13 éves, egészséges súllyal rendelkező gyereknek minek étrend és kalóriaszámlálás?


Én a te korodban kislány, lesz..rtam ezeket, még nem is ismertem, mi az, hogy kalória!


Betegesen viselkednek a mai fiatalok komolyan mondom!


Szimplán elég annyi, ha nagyon kevés édességet eszel, mellőzöd a cukros löttyöket és mozogsz heti néhány alkalommal! Nem kell ide étrend!

2016. ápr. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom, de ebben a 3 napban egy csomó szemèt kaját megettem 1800 kcal körül ès most rendbe akarom hozni. .. Sportolok minden nap
2016. ápr. 15. 21:00
 3/5 anonim ***** válasza:
1800 kcal egyáltalán nem sok egy fejlődő szervezetnek. ;)
2016. ápr. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyén hülye nagyon szépen kérlek!!! Tényleg kérlek.

Attól, hogy pár napig eszel mindenfélét, nem lesz semmi bajod!!!!!!! Szent isten...

Egyél sokszor keveset (napi 5-6 alkalommal) olyat amiről tudod, hogy nem szemét kaja. Ennyi... De most azért mert megettél néhány hambit vagy hot-dogot vagy mittudomén mit, nem kell diétáznod!

Eszemfa.... megáll komolyan. Szánt szándékkal behülyítik a fiatalokat a műsorok, a sztárok, a plakátok, az újságok, a trendek...

2016. ápr. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor ne egyél szemét kaját, de számolgatnod azért nem kell... Abba még egy erre nem hajlamos ember is bele tud csavarodni, hogy számolgat és grammra leméri azt a 32 dolgot, amit megeszik egy nap... Nem embernek való az. Ha esetleg feljönne pár kiló, kicsit odafigyelsz, többet mozogsz, jobb ételeket eszel, de számolni s konkrét tervhez tartanod magad akkor sem kell.
2016. ápr. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!