Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Honnan tudjam, hogy mennyi...

Honnan tudjam, hogy mennyi kalóriát viszek be?

Figyelt kérdés
Sziasztok, kalóriadeficitálnék de nem tudom, hogy suliba mennyi kalóriát viszek be mert nincs kiírva. de gondolom hogyha kevesebbet eszek mindenből akkor kevesebb kalóriát viszek be igaz?

2016. ápr. 17. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Igaz.
2016. ápr. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elvileg igen, csak a szervezetednek nagyon nem mindegy, MIBÖL áll az a kevesebb kalória. Emellett ha éhes vagy, akkor nem ér semmit az egész, mert csak rövid ideig fogod tudni megállni, hogy ne edd agyon magad.


A kalóriabázis.hu oldala nagyon jó ilyen szempontból, ott beírd, hoyg miböl mennyit ettél, és megkapod, hoyg hany kalóra, illetve mennyi CH-fehérje-zsír van benne, ami igen fontos.

2016. ápr. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm!
2016. ápr. 17. 11:37
 4/6 anonim ***** válasza:

Kettes írta, a kalóriabázis tényleg jó.

Sokszor egyébként nem is CSAK az étkezésen múlik a fogyás/súlytartás. Suliban nekem minden füzetem elejére fel volt írva, a víz szó. Euz annyit jelentett, hogy minden órakezdésnél normálisan ittam pár korty vizet. Ennek eredményeként kevésbé is voltam éhes, plusz a folyamatos folyadék utánpótlás amúgy is fontos.

2016. ápr. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a citromlé is segít a fogyásban? úgy hallottam gyorsabb lesz tőle az anyagcsere
2016. ápr. 17. 21:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne, a citromlé egyedöül arra jó, hogy van benne C-vitamin. Az összes ilyen csodaszer, anyagcseregyorsító értelmetlen dolog.


Egyél annyit, amennyi neked megfelelö kalória (jó összetételben, és semmit nem letiltva!!), sportolj rendszeresen és akkor lefogysz.

2016. ápr. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!