Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyi kaloriat egyek majd?

Mennyi kaloriat egyek majd?

Figyelt kérdés
Egy honapon belul ulomunkarol nehezebb fizikai munkara valtok. Szeretnek elkezdeni dietazni is. Arufeltolto leszek amugy a vegyi/illatszer reszen. Szerintetek mennyi kaloriat kellene ennem hogy ne haljak ehen de megis fogyjak? 25 eves vagyok, lany 164 cm es 90 kg.

2016. ápr. 13. 17:09
 1/4 anonim válasza:
1600
2016. ápr. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az se baj,ha nem csoki-chip-cukros-fehérlisztes-feldolgozott fosokból fedezed a kcal-szükségleted.
2016. ápr. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Eleinte 1800kcal-t egyél, ha meg 75kg leszel, akkor 1600-at stb...
2016. ápr. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudok rólad semmit. Én 2500-zal indítanék, de lehet, hogy neked kevesebb kell. 163/70-ig 2000-rel fogytam mozgás nélkül (nem nagyon gyorsan, de legalább nem éheztem, alatta igen), ebből indultam ki. De amúgy ennék, ha éhes vagyok és kész, s ha ez nem segít, akkor étrendváltoztatás.
2016. ápr. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!