Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Vacsora helyett etkezest...

Vacsora helyett etkezest helyettesito shake?

Figyelt kérdés

1200 kcal korul probalok etkezni, a menu kb. igy nez ki:

Reggeli: (vekony szelete rozskenyer, 2 tojas, egy avokado, kb. 500 kcal)

Ebed: jo nagy salata, kb. 400 kcal

Vacsora: shake mandulatejjel, kb. 250 kcal, aminek az osszetevoi: 6.4 g zsir, 22.8 g feherje es 11.7 g lassan felszivodo szenhidrat, 2.1 g cukor.


Nem akartam csak feherjet enni vacsorara, mert az engem nem laktat, ehes maradok utana, de ugy erzem, hogy ha lassan felszivido szenhidrat is van benne, akkor kibirom masnap reggelig.


Kivancsi vagyok a velemenyekre, hogy ez igy mukodhet-e.



2016. ápr. 21. 08:05
 1/6 Szintis Zoli ***** válasza:
Működhet. Mik a reggelid és az ebéded makrói?
2016. ápr. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tegnapi reggeli: 25 g feherje, 29 g lassu szenhidrat, 32 g telitetlen zsir.

Ebed: 18 g zsir, 36 g feherje, 34 g szenhidrat, lassu es gyors vegyesen

2016. ápr. 21. 11:27
 3/6 anonim válasza:
Fourstar Protein! :) Finom, telít, víz/tej fele fele, nagyon finom és elég nagy a fehérjetartalma! Ez egy fehérje de étkezéshelyettesítésre tökéletes mert több fehérje van benne. Lassú és gyors egyaránt.
2016. ápr. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Működhet :) A makrók jónak tűnnek (persze fogalmam sincs, hogy neked miből mennyi kellhet, hisz nincs infó), azt te érzed, hogy bírod-e, de azért ez kevés kalória s ha mondjuk mozogsz (amit melegen ajánlott), akkor főleg.
2016. ápr. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Szintis Zoli ***** válasza:
Jók az arányok, mehet így, ha tényleg csak ilyen kevés kajára van szükséged. Ne fogyj heti 0,5 kg-nál többet!
2016. ápr. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Alacsony no vagyok, nincs nagy kaloriaigenyem, azert gondolkotam 1200 korul. A heti fel kilo a cel, remelem ez nem lesz keves hozza. Ha igen, akkor majd igazitok rajta. Koszonom a tanacsot!
2016. ápr. 21. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!