Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék, de kevés az...

Fogyni szeretnék, de kevés az időm?

Figyelt kérdés

Szeretnék fogyni 10-15 kg-ot, a BMI szerint akkor lenne ideális a testsúlyom, meg hát látszik is hogy úgy lenne az igazi. Ez a "néhány" plusz kiló nagyon rossz hatással van az önbecsülésemre, ezért nyárig mindenképpen szeretném leadni.

Viszont itt jön a bökkenő. Az étkezésre igyekszem odafigyelni, mindennek a felét eszem csak, mint eddig, illetve egyáltalán nem eszem édességet, vacsora helyett fehérje shaket iszok, plusz edzések előtt L-karnitin. Viszont az iskola miatt nagyon kevés időm van mozogni. Naponta 4-5 órát utazok, délután 5nél hamarabb sosem érek haza, és ilyenkor már nagyon nehéz nekiállni szobabiciklizni vagy felülésezni, edzőterembe menni viszont nincs lehetőségem.

Mit tegyek, hogy itthon is meg tudjam oldani valahogyan a mozgásomat? Heti 2 alkalom (45 perc) elegendő lehet a fogyáshoz?



2016. jan. 28. 21:05
 1/5 anonim válasza:

Mióta csinálod ezt pontosan? Még biztos nem elegendő ideje. Hamarosan látni fogod az eredményt.

Egyébként én is hasonló cipőben járok, kevés időm van, de minden szabad percemet a mozgásnak szentelem. Én felkötném a nyúlcipőt a helyedben, és addig ugrálnék, táncolnék, futnék (mindez otthon is megoldható, kis helyen is) amíg ki nem futok a levegőből. Akkor jó, ha a nap végén egyszerűen bedőlsz az ágyba.

Ha gondolod, írj privátban, beszélhetünk róla hosszabban is.

Sok sikert!

2016. jan. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
egy hónapja csinálom, persze még semmi eredménye, de félek hogy ez a mozgás kevés hozzá. Sajnos így is majdnem minden este csak bedőlök az ágyba, örülök ha aludhatok.
2016. jan. 28. 21:33
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

5 még nem is rossz, vannak, akik azért tovább dolgoznak és így is edzenek. De otthon negyedóra intenzív mozgás is valami :) S ott a hétvége is, akkor miért nem tudsz többet mozogni?

Persze úgyis az étrend az alap, de ha kicsi a kalóriaigényed, akkor mozgás nélkül nem megy normálisan, illetve amúgyis szükség van a testedzésre.

4-5 óra utazás brutális, részvétem, nekem csak 2 óra volt, de így is átkozottul meguntam 9 év alatt (mondjuk ebben volt azért gyaloglás is, ami legalább mozgás).

2016. jan. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Van székleted mindennap? :)

Ezt teljesen komolyan kérdem.

Az L-karnitin nálam semmilyen hatással nem volt.


Mit tegyél, hogy meg tudd oldani?

Hát rúgd fenékbe magad és próbálj meg mozogni. :)

Tudom, hogy punnyasztó a hosszú utazás...

Táncolni nem szeretsz? Vagy valami rövid, pörgős videós edzést nem próbálnál ki? Azt ha bekapcsoltad, akkor már csak csinálnod kell...

2016. jan. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Otthoni torna.
2016. jan. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!