Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 12 óra munkához 1200kcal?

12 óra munkához 1200kcal?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy egy ilyen étrendre álltam át a diéta miatt egy időre és most kezdek dolgozni egy új helyen.

Nem okoz egészség károsodást ha csak ennyit eszem egy nap?

900kcal ételt viszek munkába és 300at reggelizem itthon.

21 éves vagyok 89kg és 183cm magas. A munka szalagmunka de elég sokat kell rohangálnom. Előre is köszönöm az értelmes válaszokat.


2016. ápr. 21. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kevés lesz! Még 500-at adj hozzá nyugodtan!
2016. ápr. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem érezni fogod, hogy elég lesz e.
2016. ápr. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem kevés lenne, pedig én nem 12 órában dolgozom és nem fizikai munkát.

Most már így eszel? Jól érzed magad?

2016. ápr. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen így eszem egy ideje. Eddig irodista voltam, de váltanom kellett. Rengeteg zöldséget eszem és jól érzem magam csak az emésztésem fura még kicsit mert napi többször kell elmennem... így hogy mellette mozgok is már sokkal jobb mint eddig.
2016. ápr. 21. 14:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell tudnod, de nagyon kevésnek tűnik.

A párom kevésbé aktív, 67 kiló és 2500-zal már fogy. Vannak izmos testépítők, akik jóval kevesebbet esznek, de azért 1200, az még kemény szálkásításkor is durván kevés szinte mindenkinek, aki nem egy csöpp lány lassú anyagcserével vagy efféle.

2016. ápr. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!