Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Nem tudom mit csináljak...

Nem tudom mit csináljak egyszerűen néha rámjönnek ilyen zabarohamok és ma is vagy 1000 kalóriával Átléptem a keretem Nem szeretnék hízni Nagy baj lesz abból ha tegnap és ma összes kb.7000 kalóriával többet ettem? Hogy hozzam helyre?

Figyelt kérdés
2016. máj. 22. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:

menj futni, úgyis szép az idő :)

de amit főleg tehetsz az az, hogy tanulsz belőle :D nekem ha ehetnékem van akkor megeszek egy répát. Eddig ez segített a legjobban a zabaroham ellen :D

2016. máj. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat

amúgy hány nap alatt tudom leadni ezt?

2016. máj. 22. 16:17
 3/5 A kérdező kommentje:

Az az igazság hogy mindig olyan jól tartottam magam de ez most már a harmadik eset egy hónapban. Hétköznaponként meg egyszerűen nem birok 1200 kalóriánál többet enni és ezért hétvégén jön egy zabaroham.

Ennek mi lehet az oka?

2016. máj. 22. 16:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Ki vagy éhezve.
2016. máj. 23. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

esetleg a kaja minősége?

magamon azt vettem észre, hogy ha nem viszek be kellő fehérjét stb akkor ehetnékem van...

próbáld ne csak a kalóriát nézni, hanem a kaja "milyenségét" :)

és továbbra is ott a répa :D

2016. máj. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!