Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha este megeszek egy darab...

Ha este megeszek egy darab mekis kozepes krumplit pluszban azzal tonkreteszem a dietam?

Figyelt kérdés
2016. máj. 23. 08:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Alkalmanként nem probléma, rendszeresen viszont igen.
2016. máj. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Ha nagyon ritkán fordul elő akkor rendben van😀
2016. máj. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Miért tennéd tönkre? Sokmindentől függ. Minden este is eheted tönkretétel nélkül, ha amúgy jól eszel és rendesen deficitben vagy... Nekem elég egyszerű a dolog: ha valamit nagyon meg akarok enni, akkor megeszem, alapesetben pedig megteszem, ami tőlem telik. Előnytelen dolgokat nem éri meg ennem, ha nem sokat nyerek vele, de egy igen vonzó alkalmi ételt kihagyni és szenvedni miatt pláne nem éri meg... Mérlegelni kell. Az egyéni dolgaidat pedig végképp nem ismerem. Ha én minden vasárnap este betolok egy tepsi zserbót, az sem feltétlenül teszi tönkre a diétámat, ez merőben a többi étkezésemtől függ, de attól még nem célszerű ezt tennem, különböző okok miatt. Lelkileg sem visz jó útra, én nem az vagyok, aki kiéli magát, majd egy egész hétig nem eszik édességet... Egy nap is kisebb csoda, de ma ezt tervezem. Elég kilengő hétvégém volt, ma semmi erőfeszítés szigorú, de egyben élvezetes és jóllakott napot tartani. Van, akinek a plusz étel miatti jóllakás átmegy másnapra, nekem akár harmadnapra is. Úgyhogy nem nehéz több napot nézve kalóriadeficitben maradnom, akármennyire lengek ki. Akit viszont az esti krumplizás másnapra extra éhessé és kívánóssá tesz és ezt kiéli, annak katasztrofális is lehet az ilyesmi.
2016. máj. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3.: a parommal beulunk mekibe beszelgetni es nem akarok az a salatas savanyu lany lenni aki semmit nem eszik csak fenyt. Hetek ota odafigyelek es nem bunoztem ezt is direkt kiszamoltam hogy beleferjen a kaloriaba es a zsirba :)
2016. máj. 23. 13:30
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha még ki is számoltad, hogy beleférjen, akkor pláne nem tesz tönkre semmit :) Különben is tök oké néha csalni egy kicsit :)
2016. máj. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem baj, hogy bűnöztél, belefér ez a kis bűnözés. Én nagyobbakat is bűnöztem, mégis lefogytam :D Egyébként a mekis salátában azt hiszem közel ugyanannyi kalória van, mint a többi ételében, úgyhogy nyugi :D
2016. máj. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor végképp nem értem, mi a gondod, de attól nem lesz savanyú az ember, ha a mekiben salátát eszik. Amikor a lányokkal beültünk cukrászdába, én ásványvizet ittam, eszembe se jutott, hogy ez bárkit is zavarna :D Beszélgetni mentem, nem enni. (Nem kell ám rólam aszketizmust feltételezni, mert olyanom pont nincs, csak eszemben sincs cukrászdai sütit enni, csak hátránya lenne számomra. Sokkal jobb és hasznosabb ételeim vannak, az életmódomba pedig kicsit sem fér.)
2016. máj. 24. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kalóriaszámolgatás hülyeség, a zsír meg jót tesz. (mondjuk semmilyen mekis cucc nem jó, mert semmi természetes anyag nincs bennük, de ez most mellékes)
2016. máj. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A kalóriaszámolűás nem hülyeség, mert a fogyáshoz deficit KELL s van, aki csak számolással képes deficitbe kerülni. Plusz informatív. Ha úgy érted, hogy a számolás a fogyási módszere, s nem csak egy eszköz egy jó diéta mellé, az persze más, bár annál azért jobb, mintha valaki tovább zabál és hízik.

A zsírok nem egyformán egészségesek ám, nagyon nem mindegy, melyikről van szó. S persze a mennyiség sem mindegy, több szempontból sem.

2016. máj. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hülyeség bizony. :) Nézz utána drága. ;)
2016. máj. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!