Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Aki fogyókúrázik, elfelejtheti...

Aki fogyókúrázik, elfelejtheti a gyümölcseleveket is?

Figyelt kérdés

Nem tudtam hozni a szokásos reggelim, így az ebédem ettem meg, aztán ittam mellé egy 3,3 dl almalevet.

35 g szénhidrát van benne, mint a Coca Colában.

Ez valami vicc? Majdnem felér egy étkezéssel.


2016. jún. 13. 08:16
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Én Sio light-t iszom van belőle alma meg barack

kalória tartalma:


[link]


mind2-be 12 kcal/100ml és van benn kb 2,5gr cukor, ez kb semmi

2016. jún. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
A gyümölcs sosem volt a fogyás barátja...
2016. jún. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, a gyümölcslevekben cukor van, mint általában minden üdítőben.

Nem kell egyébként elfelejteni, csak nem ezt kell inni szomjoltóként. Igyál vizet!

De attól, hogy megittál egy pohár gyümölcslevet, nem lesz semmi bajod.

2016. jún. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kell elfelejteni. Csak nem azt kell inni egèsz nap. Illetve vannak cukormentes, Stevia-val édesített, kalóriacsökkentett üdítők, ha nagyon ihatnèkod van.
2016. jún. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%

Az almalé pont a legmagasabb cukortartalmú a gyümölcslevek között. A gyümölcsök tele vannak eleve cukorral, mivel a növények így csalogatják oda az állatokat, hogy elszállítsák a magvaikat; ill. ott a tenyésztés is.


Egyébként gyümölcslé csak 100%-os lehet, így nincs benne hozzáadott cukor, amire másképp reagál a szervezet, mint a magából a gyümölcsből származóra.

2016. jún. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem vicc, a gyümölcsök zömében sok a cukor.

Szomorúbb, hogy (az én szempontomból) megkóstolom a zöldbabfőzeléket és több szénhidrátot viszek be, a jóllakásban pedig jottányit sem segít.

Na erre jó a kalóriák és makrók nézegetése, az ember rájön, hogy mivel vitt be 600 kcalt úgy, hogy az inkább csak kóstoló volt, nem rendes étel s ugyanúgy ennie kellett mellé valamit.


A gyümölcsleveket én lefagyasztom és 10-20 grammonként eszem jégkása stílusban. Brutál cukrosak és könnyedén bemegy vagy sok. A dinnye hasonló téma, de azért az majdnem szilárd, ami segít valamit és poénosabb. De ugyanúgy nem való fogyáshoz nekem.

Pár szem ropogós cseresznye, az OK. S úgy tudom, kicsit cukrosabb, mint a banán, mert a banánban sok keményítő van még éretten is :D Mondjuk a banánnal semmi bajom, az nekem belefér, mennyiség kérdése. A folyékony gyümölcslé nem.

2016. jún. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Alien93 válasza:
Én mint tapasztalt fogyókúrázó, bátran kijelenthetem hogy igen, felejtsd el! Tele van az összes gyümölcslé cukorral.
2016. júl. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!