Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Kb 3 hónap alatt szeretnék...

Kb 3 hónap alatt szeretnék lefogyni 15kg-ot, ez elég hosszú idő arra, hogy ne legyen utána lógós a bőröm?

Figyelt kérdés
2016. jún. 16. 22:36
 1/5 crudy ***** válasza:
Peersze. Az extrém fogyásnál szokott a bőr lógni. Úgy kell számolnod h hetente egy kilót fogyhatsz nagyon maximum ami az egészséges kategóriába tartozik. Te ebben benne vagy mert eleinte sok víz megy le, első két hét és aztán áll be a fogyás. Szóval reális a 15 kilogramm és a bőrödnek sem fog ártani de szerintem nem fog sikerülni mert ahoz h a heti egy kiló lemenjen mindent tuti ki kell számolj és ki kell tapasztalj h neked h is az ideális. Mivel gondolom ezt még nem tudod magadról így eleinte nem hiszem h heti egy kiló le fog menni.
2016. jún. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kaloriabazis-on számolom, eddig bevált (3 héten vagyok csak túl)
2016. jún. 16. 22:42
 3/5 crudy ***** válasza:
100%
Naa akkor jó, de akkor sem fog menni. Szóval ekkorra már a víz lement aminek le kell mennie. Innen heti mex egy kilóval számolj. De ne rontsd el azzal h mindenkét tizenötöt akarsz leadni. Türelmesen okosan kell csinálni. Hidd ha így csinálod okosabb leszel az átlagnál, ezt már csak tudom mert rengeteg választ adok itt. Akarj okos lenni!
2016. jún. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szerintem menni fog. De az is sokat számít, hogy mennyiből akarsz leadni 15kg-ot, mármint mennyi a túlsúly. Én 105-ről kezdtem és 94-nél hagytam abba másfél hónap után a diétát. Ezt a 90 naposat csináltam. Az első 2 hét volt szar, utána már nem voltam éhes, nem volt nehéz tartani.


Ha az akarat megvan akkor nem lesz gond :) Ahol van akarat ott lesz út :)

2016. jún. 17. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
52%
39 éves, 2 gyerekes nő vagyok, alacsony ch étrendet csinálok. Az ajánlás alapján 3g/testsúly kg-t kell enni naponta. Ezt a reggeli merőkanálnyi müzliből és az ebédre és vacsorára a husihoz evett zöldségekből nyerem. Igyexem 5x enni. 2cm-rel beljebb ment a hasam 1 hét alatt, sport nélkül. 170cm magas, 56-58kg vagyok, az utolsó alakformálásnál tartok, amikor nehezen megy. Szerintem ez egy nagyon egészséges menü, nem lehet gond pl. egyoldalúsággal. Frissebb vagyok, nem éhes. És nyár van, hétvégén megjutalmazom magam egy mandulás jégkrémmel :)
2016. jún. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!