Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Erre a napra ez így elfogadható?

Erre a napra ez így elfogadható?

Figyelt kérdés
Nem volt valami változatos a mai étkezésem, sajnos így alakult, a kérdés az, hogy ez így elfogadható-e? Azt tudom, hogy nem jó :/ Reggelire 2 kisebb barna kenyér sonkával fél rúd ubival (kb) és egy pohár tejjel :/ Dél körül 2-3 keksz, mert kicsit lement a vércukrom :/ Mostanáig nem is ettem, mert valahogy kimaradt :/ tudom, nem mentség :) De a sok teendő között elfelejtettem :/ Szóval vacsira (most) két kisebb barna kenyér (ugyanúgy) sonkával, paprika, paradicsom, ubi, és 3 pohár víz :/ estére, mert később fekszem le úgyis esetleg egy banán+pohár tejet, vagy túrót édesítőszerrel terveztem... Vélemények? :) előre is kösz :)
2016. jún. 25. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha tudod,hogy sz@r,akkor miért kérdezed meg?
2016. jún. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Számold ki hány kalória. Ha már a kalóriaszámlálás kategóriába írtad. Ha belefér a kalória keretedbe, akkor jó.

Szerintem egyáltalán nem rossz. Nem kell mindig főtt ételt vagy salátát enni. Nem ettél édességet, nem nasiztál. Szóval semmi gond!

2016. jún. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fehérjebeviteled bizonyára csapnivaló, nem halsz bele egy napba, majd visszaépül az elbontott izom, de ez így nem OK. Ha már alig eszel, az miért szinte csupa szénhidrát, az sem a legjobb fajtából?

Ha a sonka több volt, mint a kenyér, akkor nem szóltam. Vagy ha végül ettél túrót, viszonylag sokat.

2016. jún. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Túl kevés fehérje (kivéve, ha megettél 20 dkg túrót) és zsiradék. Ha a vércukrod problémás, felejtsd el a kenyeret, kekszet és a tejet.

Ha melegben nem vagy éhes, az nem olyan nagy gond, 1-1 ilyen nap még belefér. De egyébként igyekezz több fehérjét (hús, tojás - nem csak tejtermékek léteznek) és némi zsiradékot (pl. vaj, zsírosabb húsos étel stb.) fogyasztani a zöldségek, gyümölcsök mellett.

2016. jún. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!