Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ma 1100 kcalt ettem és tegnap...

Ma 1100 kcalt ettem és tegnap is mégis híztam fél kilót. Hogy lehet ez? Igaz semmit sem mozogtam, de nem kellene ígyis fogyni?

Figyelt kérdés
1100kcal 100g a szénhidrát és a fehérje bevitel is,30 a zsír. Nem éheztem egy percet sem,már 4 hete diétázom és az elmúlt 4 napban inkább csak felfele ment a súlyom,nem értem miért van??
2016. júl. 23. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
szerintem 1100 kcal keves, inkabb egyel tobbet es mozogj melle, es csak kethetente merd a sulyod! fel kilo az barmi lehet.. a kaja a gyomrodban, viz stb.
2016. júl. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy híztál. Heti méréssel sem tudod megállapítani, híztál-e, a testsúly ingadozik.
2016. júl. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok mozogni,mert volt egy műtétem a héten és tilos még emelnem is két hétig. Félek is,hogy emiatt hízni fogok :S
2016. júl. 23. 18:16
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Napi szinten mérni hülyeség, s ahogy már más is írta, a testsúly nem állandó, kissé több benned a víz, széklet stb., máris többet nyomsz. Meg ugye a mérlegek se hajszálpontosak.
2016. júl. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mozgás nélkül is kell ennyi, sőt valószínűleg több is, fogyáskor is. Ne aggódj.


Az éhezés teljesen irreleváns, én voltam szuper jóllakott 1000 kcallal s éheztem 2800-zal. Van, aki sosem éhes, akkor sem, ha napokig nem eszik. A testednek attól még megvannak az igényei.

2016. júl. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oh nem kioktatásra vagyok kíváncsi,hogy ez milyen kevés kalória,mert szerintem nem egyáltalán nem olyan kevés főleg,hogy a legminőségibb ételekből viszem be,patika pontosan kiszámolva mindent. Nyilván amikor sportolok többet eszek ennél,de jelenleg egésznap csak fekszem és az alap kcal fekvéssel 1400 körül van,úgyhogy az 300kcal deficit kell a fogyáshoz,ha 1400at ennék nem fogynék,de nem is híznék.
2016. júl. 24. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!