Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Egy kis tál méretű pizzától...

Egy kis tál méretű pizzától elhízok?!

Figyelt kérdés
Na,szóval.Diétázom,és megettem egy kis tál méretű szalámis pizzát.Nagyon félek ,hogy elhízom és szeretném tőletek megkérdezni,hogy ez most lehetséges egy ekkora pizzától?Minden este rendszeresen futok a barátnőimmel,csak most hat napon át nem fogok futni mert nyaralni vagyok.Szerintetek paráznom kéne?Nagyon sokat dolgoztam,hogy lefogyjak,és most nem akarok újra olyan lenni mint ezelőtt.Szóval elhízom attól a pizzától vagy nem?!

2016. aug. 2. 22:40
 1/10 anonim ***** válasza:
47%

A kalóriatöbblet hizlal, ennyi.

Fogalmam sincs, mi a kis tál, de a pizzatészták vastagsága sem ugyanaz...etc.


Egy pizzától Elhízni tuti nem fogsz. Egypár deka, nem ugrik fel rád tőle sok kiló... De ha elégeted, semmi nem marad belőle, sőt, fogyhatsz is mellette.


Dehogy kell paráznod.

2016. aug. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Ha azt hiszed, hogy egyszer megeszel egy teljes pizzát s attól elhízol akkor keress fel egy szimpatikus pszichológust, mert agyadra ment a diéta.
2016. aug. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1-es számú válaszíró:Köszönöm.:)

2-es számú válaszíró:Általában megsértődőm ha leszólnak,de igazadvan,köszönöm.:)))

2016. aug. 2. 23:51
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Utólag nem mindegy hogy mit írunk?

Megetted - majd észreveszed hogy hízol-e.


Eltekintve attól, hogy ezt troll-kérdésnek tartom, de ha komolyan akarok válaszolni, akkor nem normális dolog ennyire rágörcsölni a diétára.

2016. aug. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Amm,mem akarlak meg bántani,de kurv...ra nem azt kérdeztem,hogy troll-e a kérdés vagy nem.:D

Csak,hogy emlékeztsselek,azt kérdeztem,hogy elhízok attól a kib....szott pizzától vagy nem!Ja,meg a diétámról sem kérdeztelek,csak arról a fogyatékos pizzáról!! :D Szóval örülök,hogy felvilágosítottalak. ^^

2016. aug. 3. 00:59
 6/10 anonim ***** válasza:

# 5/5 Időpont ma 00:59

Ez milyen nyelven van?

Picit hasonlít a magyarra, de nem ismerem fel.

2016. aug. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
90%

Váo de ostoba vagy.

Valami 15 éves lány vagy, ugye?

2016. aug. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy 200 grammos pizzaszelettől akár 350 grammot is hízhatsz! B+
2016. aug. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
De most komolyan, szerinted megeszel egy kis tál(?) pizzát, és holnap felkelsz, jé, most már dagadt vagyok, plusz tíz kiló ? Vagy mit gondolsz? Semmi nem fog látszani akkor sem, ha egy nap kizabálod a hűtőt és megeszel 3 családi pizzát... Egy nap alatt nem lehet elhízni vagy lefogyni látható módon.
2016. aug. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egy pizzától senki sem hízik el.


Ha ez nem vicc, hanem komolyan ennyire túlagódod az elhízást;

akkor attól félek, orvosi értelemben anorexiás vagy.

2016. aug. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!