Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha ma összesen 2500at ettem...

Ha ma összesen 2500at ettem de 2 és fél óra úszással kb 1400-1500kcalt égettem csak 1000 maradt az kevésnek számít?

Figyelt kérdés

Halat,túrót,sajtot,csirkemellet,paradicsomot,szendvicset,dinnyèt,tejet,sok vizet,magvaskenyeret,tejszeletet ilyeneket ettem

Nem vagyok kezdő:D de mèg nem csináltam így hogy ennyit úsztam ès ègettem el csak mert sportot kellett váltanom ez furi

Ez számít kalóriadeficitnek,az úszás mièrt jó? Eltüntetni idővel a kis hurkákat?:D:) 18/L



2016. szept. 5. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Napi 1000 kalória kevés, nem elég a tartós fogyáshoz. Egyél még/a következő napokban 400-500 kalóriával többet. Ha fogysz, a hurkáid eltűnnek, mindegy hogy sportolsz e a diéta mellett. (persze a sport hasznos)
2016. szept. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gondolom, nem mindennap van ez... Egy nap nagyobb kalóriadeficittel nem gond, szerintem jóformán mindenkinél van ilyen. Bár ha az alap kalóriaigényed 2000 kcal, akkor ez heti 1 kiló fogyást adó deficit, ami szerintem óriási, de ez még reális, normális fogyásnak minősül s nem szokott problémát okozni. Főleg így nem, hogy ettél rendesen. Ha ülsz egész nap s 1000 kcalt eszel, az már problémás.
2016. szept. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen persze, és 170 centi magas vagy és 45 kiló...
2016. szept. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

az úszás azért jó, mert a vízbe sokkal hatékonyabban adja le a hőt a tested, mint a levegőben. emiatt sok energiát emészt fel, hogy melegen tartsd magad. plusz az egész tested aktívan mozgatod, és kíméled az ízületeidet.


dinnye, túró. tej... szerintem a hasmenés miatt amit kaphattál ettől még ez a 2500 kcal sem szívódott fel rendesen. :D

2016. szept. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

:D neeeem nincs hasmenès

Ma normálisan ettem

2000 kcal körülit:)

Csak már unom ezt a csirkemell probody paradicsom hal ès cottage cheese-t reggelire

Más kaját tudtok ami jól lakó èrzèst ad ès jól indítja a reggelt?:)

2016. szept. 6. 22:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem reggelizem, de nekem a tojás tökéletes étkezés (egyesek már unhatnak itt :DÍ)... Fehérje-pici zsír-zöldség kombóval azért nehéz melléfogni, laktató és jó összetételű.
2016. szept. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!