Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Úszással lehet fogyni?

Úszással lehet fogyni?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy ez az etrenden mulik nagyreszben,es,hogy kaloriadeficitben kell lenni,de lehet vele fogyni,mint sporttal?

Ha valakinek igy sikerult,leirna mennyi ido alatt mennyit fogyott vele?



2016. jún. 25. 21:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Valamennyit igen de csodát ne várj tőle. Kocogás, ugrókötél stb sokkal eredményesebb ha fogyni akarsz és mindezt éhgyomorra. Az meg hogy kinek mennyit sikerült fogyni mennyi gyakorlattal az számodra semmit nemfog jelenteni, ugyanis mindenkinek máshogy reagál a szevezete. Valaki negyed annyi munkával is sokkal gyorsabban fogy mint más.
2016. jún. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Az úszás tökéletes, minden testrészedet megmozgatja, a tüdőnek is jót tesz, és sokat lehet fogyni tőle. Én sokáig versenyúsztam, és tudom miről beszélek.
2016. jún. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mindennap leírják napi 5x enni és az egész napos adag számít, de valaki megint rájött az éhgyomros technikára :D
2016. jún. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én kizárólag úsztam, vagyis más mozgást egyáltalán nem végeztem és igen, lefogytam. Persze mellette az étrendemre is figyeltem, de mellette heti 5x 1 órát biztosan úsztam. 2 hónap alatt már látszódott jócskán az eredmény és azóta is fogyok. Utálok kocogni/futni, az úszást pedig szeretem és ilyenkor nyáron különösen jó.
2016. jún. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Koszonom!

Johetnek meg valaszok! :)

2016. jún. 25. 22:05
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen. Lehet.
2016. jún. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Persze, ha deficitben vagy, egész jó:)
2016. jún. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
21%
Úszni csak akkor ússzál, ha pasi vagy. A csajok megvállasodnak és meghátasodnak tőle. Majd olyan alakjuk lesz az úszástól mint egy buldózer.....
2016. jún. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem pl tetszik, ha a csajoknak nem lóg ki a vállcsontjuk, hanem látszik, hogy van rajta izom.
2016. jún. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én sokáig usztam, izmos a vállam, de nem durván, nem ormatlan vállam van, hanem normális szálkás izomréteggel rajta.
2016. jún. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!