Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Nagyon elszaladt velem a ló....

Nagyon elszaladt velem a ló. Mekkora hibát követtem el a diétámban?

Figyelt kérdés

Minden ott kezdődött, hogy egy 2 hete szétmentünk a volt barátommal. Itt-ott néha lecsúszott pár édesség hétköznap, de egyátalán nem számottevő, még így is koplalásnak számított a bevitt kajamennyiségem, de "nem volt időm" enni, mivel a családban esküvőre készülődtünk és az iskola mellett engem is bevontak ebbe. Feltűnt, hogy kevés szénhidrátot eszek (0,5-7g/testömeg), ezért lassan elkezdtem 1-re felvinni. Mindegy is.

Tegnap volt az esküvő és a lagziban sikerült szerintem a fél kínálatot felfalnom. Eszméletlen sokat ettem, és a fele még így is kiesett, mert a végére már volt bennem páár pohár. Meg se merem saccolni mennyi zsírt é szénhidrátot faltam fel. Egy tábla csokit egész biztosan, ahogy rengeteg sütit is és ugye maga a jó zsíros ebéd és vacsora. Kb mint általában az emberek többsége a karácsonyi ünnepek alatt. Tudom, hogy egy nap nem változtat az égadta világon semmin, és hogyha híztam is - nem állok mérlegre pár napig - az átmeneti. Mégis szeretnék segítséget kérni a hozzá jobban értőktől, hogy egy ilyen esküvősünneplős csalónap után másnap mit érdemes tenni?

Gondoltam arra, hogy fehérje napot tartok, vagy hogy teljesen lecsökkentem a ch-t, de nem akarok baromságot csinálni. Így is küszködöm az utolsó 4-7 kilóval (attól függ, hogy fogok kinézni - nem a kilókra megyek), így duplán rnehéz a fogyás. Nagyon félek, hogy eszméletlen butaságot csináltam, és bánom is. Tudom, hogy gondolkozhattam volna előbb is, és nem utólag kellene, de néha becsúszik ilyen is sajnos mindenkinek. Független attól, mennyit is ehettem tegnap - nem vesztettem semmit, ugye? :/



2016. okt. 2. 17:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy nap nem számít.
2016. okt. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mit sportolsz? Arrol itt nem volt szo.


Ajanlanam, hogy legalabb egy hetig fektess hangsulyt az aerob mozgasformakra, az segit kezelni a most tulsagosan is feltoltott glikogen raktaraidat.


Etkezesben probalj meg alacsonyabb szenhiratot bevinni, nem kell csak feherjet, zsirt is lehet nyugodtan. De jobb, ha nem csak egy napig csinalod, hanem kb. egy hetig, ha tenyleg olyan sokat sikerult enned.

2016. okt. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!