Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma reggel kicsit elszaladt...

Ma reggel kicsit elszaladt velem a ló és a családi reggelinél nagyon teleettem magam. Mennyit fogok hízni? 16 lány - 40 kg (150 cm)

Figyelt kérdés

10 vajas pogácsa

4 dl szójatej kakaóval

4 dl vaníliás laktózmentes tej

4 dl kókusztej

1 csokis-mogyis müzliszelet

1 doboz erdei gyümis cserpes joghurt

Kb 1 dkg sajt

Fél banán

Ananász

Mandula

Szilva

Fél madártejes túrórudi



2015. okt. 3. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
1 evéstől nem fogsz hízni semmit.
2015. okt. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És ha én reggelire nem eszek semmit mennyit fogok fogyni? Na ugye.
2015. okt. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Teljesen igazatok van de ez a mennyiség az én méreteimhez képest rengeteg. A hasam háromszorosa a nálam normálisnak,és még mindig émelygek. Nem hinném hogy ebből semmi nem maradna rajtam...
2015. okt. 3. 13:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ez mondjuk tényleg rengeteg, kb. zabálás kategória, nem hiszem, hogy ennyire éhes voltál. Ezt tanuld meg, hogy addig egyél, amíg éhes vagy, a kellemes teltségérzetnél állj meg.
2015. okt. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

A mondás így szól:


Reggelizz úgy, mint egy király, ebédelj úgy, mint egy polgár, és vacsorázz úgy, mint egy koldus.


Egyébként ha szeretsz mozogni, és parázol attól, hogy valami is rajtad maradna, akkor menj és mozogj egyet!

2015. okt. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, semmit sem fogsz hízni, annyi lesz csak, hogy ma egész nap kevesebbet eszel. Fejlődő szervezet vagy, néha van ilyen, hogy az ember így túleszi magát, ez van, el kell fogadni, túl kell lépni rajta. Ja, és a hasad valószínűleg a rengeteg folyadéktól akkora.
2015. okt. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Alapvető fizika, hogy ha beviszel mondjuk 1 kg akármit a szervezetbe akkor attól nem fogsz 1 kg-ot hízni többet meg főleg nem! Ezért hatalmas marhaság mikor bevág valaki egy 20 dekás hambit aztán sír hogy ettől 1 kg-ot fog hízni :D Hogy? Súlyt szaporít a szervezete a semmiből?


Eleve amit ettél annak nagyrésze víz,ami kimegy. Aztán szilárd formában is kimegy valami a végén ugyebár. És ami marad a bevitt és kijött étel súlya közti különbség ,az sem csak hízásra megy,hanem létfentartásra. De ha egy az egyben zsírrá alakúlna ,ami lehetetlen akkor is csak kb 10 dekával számolhatsz, mint "hízás".

2015. okt. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!