Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mit egyek holnap? (Többi lent)

Mit egyek holnap? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Holnap vagy túrós tésztát vagy házi kakaós csigát kell ennem ebédre, mert az lesz a menzán. Ti melyiket emberek? A leves gulyásleves lesz. Ti melyiket ennétek a helyemben? Hogyan igazítanátok hozzá a napi kajátokat? Mit ennétek még pontosan aznap? (Reggelire szokásos zabkása pl?) mit vacsizzak?

Súlyt tartok nem régóta, lesz még aznap úszás edzésem, 1 óra.

17/L

166 cm/



2016. okt. 13. 12:27
 1/5 A kérdező kommentje:
*melyiket ennétek
2016. okt. 13. 12:31
 2/5 anonim válasza:
Túrós tésztát. Es igyelezz inkabb tobb túrót enni,kevesebb tesztat
2016. okt. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha fogyás vagy egy tervezett étrend betartása a cél, akkor egyiket se...

Egyébként tökmind1...

2016. okt. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1.hozzászólónak igaza van. Túrós tészta ok, sok túróval, kevés tésztával.

Ha súlyt tartasz, reggelire pl.kakaós zabkása

Tízóraira tk kenyérből szendvics vagy gyümölcs

Uzsonna joghurt gyümivel vagy zabkása, magvakkal

Vacsira mehet pl.hal vagy tojás zöldségekkel

2016. okt. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyik se jó, azt enném, amelyiket jobban szeretem s jobban esik. S a nap többi részében eléggé kerülném a szénhidrátbombákat. De ez én vagyok, a te étkezésedet nem ismerem. Egy számolt étrendben ott vannak a megfelelő makrók, azokat kell megfelelőre kihozni, s azért a többi tápanyagra sem árt ügyelni. Mivel az ebédben nincs sok zöldség, azt tuti beiktatnám a nap folyamán. Vacsorára a fehérje, zöldség kombót kedvelem, persze vannak még lehetőségek, nem vagyok a túlzott megszorítások híve.


Az se mindegy, mennyi az ember kalóriakerete, mert ha az ebéd elviszi a zömét, lecsökkennek a lehetőségek. S nem mindenki lakik jól ugyanazzal... Neked kell tudnod, mi a jó számodra.

2016. okt. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!