Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyek holnap? :O

Mit egyek holnap? :O

Figyelt kérdés

Holnap vendégek jönnek hozzánk és tudom,hogy az ebéd pizza lesz amit a don pepeből fogunk rendelni. És tudom hogy a pizza nagyon gáz. Nem görcsölnék rá,mert tudom hogy néha lehet egy kis csalás,csak a hétvége is elég neccesen alakult.(szombaton egy csomó szőlő meg chilis bab ebédre,ma zabkorpából almás túrós meg xilites mogyorókrémes palacsinta) Mit egyek reggelire hogy ne rontsam el a napot??? Erre gondoltam de nem tudom hogy jó e: natúr joghurt,alma-körte ès natúr zabpehely. És mennyit ehetek egy 32 cm-es pizzából ami még úgymond ,,egészséges"? És akkor már nem ennék vacsit.

Ja és igazából már csak súlyt tartok,de nem szeretném ha egy idő után túl lazán venném a dolgot és elszaladna velem a ló.://

Köszönöm! 17l 168/60


2013. okt. 27. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:

reggelire egy 2 tojásos zöldséges alapon rántotta

tízórai gyümölcs

ebéd pizza egy szelet belefér, lehetőleg olyat egyél amin van csirkehús, tojás, olivabogyó, gomba, brokkoli, tonhal, paradicsom stb kérd mozzarella sajttal

vacsora túró

2013. okt. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

És persze gy ilyen nap utan lesz 50 perc futás/ellipszis trénerezés. ;)

2013. okt. 27. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!