Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Most akkor mi a valos sulyom?

Most akkor mi a valos sulyom?

Figyelt kérdés

Viszonylag igyekszem keveset enni, merr sajnios hizekony vagyok, ha annyit ennek mint egy atlag ember nagyon kover lennek. Amellett, hogy figyelek a dietara, mellette edzem napi min egy orat.


A problemam az, hogy tegnap kicsit bunoztem, megettem egy pizzat. Tegnapelott a sulyom 52,6 kg volt, tegnap este es ma reggel meg 54,7... eleg aggaszto. Most akkor mi a valos sulyom? Egyebkent kb tenyleg ugy nezek ki mint aki hizott is...



27N


2016. dec. 2. 07:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Megnyugtatlak,egy pizzától nem híztál 2,1 kilót egyik napról a másikra.
2016. dec. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
de akkor miert mutat a merleg 54,7 kgt? :( komolyan lassan mar enni nem merek, mert "zsirossa" valok, plusz a boromon is meglatszik ha epp olyat eszem.
2016. dec. 2. 07:58
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Heti egyszer állj a mérlegre! Mondjuk kijelőlsz egy napot és mindig ugyanazon a napon mérlegelj, lehetőleg a reggeli sz@rás után!
2016. dec. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 fersk válasza:
87%
Illemhely-látogatási szokásaidat nem ismerve: kevés az adat.
2016. dec. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne méregesd magad naponta mert semmi értelme, egy nap alatt fizikailag lehetetlen hízni 2 kilót.

Hetente állj rá a mérlegre ha annyira szeretnél,akkor látod,hogy valóban híztál-e!

Nem baj az ha néha bűnözöl? De egy egész pizzát meg ettél??

Valószínűleg pont ezért vannak ezek a falási rohamaid mert ahogy írod is,keveset eszel.

Nem kell keveset enni,ez ostobaság, nem egészséges.

Egy nap 4-5 alkalommal egyél,zöldség amikor csak tudod legyen az étkezéseidben,fehérje szintén.

Ch pedig legyen kevesebb.

2016. dec. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 fersk válasza:
100%

@Builder76:

Tulajdonképpen megelőztél, mert finomkodtam... :)

2016. dec. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ezaz, hogy sok ch-t viszek be. Vezetek táplálkozási naplót, mindig a ch értéke a legmagasabb, pedig egészségesen étkezem. Reggelire zabkása vízzel, főtt tojás, ezek kb. mindennaposak a menüimben. És igen, egész pizzát megettem, sajnos világéletemben ilyen voltam, hogyha neki kezdek enni nem bírom abba hagyni, kicsi koromban 3 tábla milka csoki egyszerre semmi volt. Ehhezképest nem voltam soha 60 kgnál több, amikor annyi voltam az azért durva volt, striás lettem, megnyúlt bőr, és fájt ahogy nyúlt a bőröm! De pl ha leterhelt vagyok vagy bármi egyéb van nap, hogy észre sem veszem, hogy nem ettem. Például ha egyetemen vagyok, vagy a munkahelyemen pörgök, egyszerűen nincs időm enni, és nem is kívánom az ételt. Kb. ilyenkor indul be a fogyás. Meg ha valamit sokáig nem eszem, elfelejtem az ízét onnantól kezdve nem is kívánom. Alapvetően imádom a chs kajákat...tészta, chips, csoki... úristen, egy chipsről álmodozom hónapok óta, de tudom, hogyha megenném akkor rosszul érezném magam utána annyit meg nem ér. Akkor szoktam ilyen bűnös kajákat beiktatni, ha úgy érzem elégedett vagyok az alakommal és belefér egy kis bűn. Na most is ez történt erre 54,7... A combom és a hasam a legproblémásabb, fittballal edzem, és súlyzós edzéseket végzek, eszek rendszeresen zöldséget és gyümölcsöt egyaránt. 170 cm vagyok egyébként, nem küzdök súlyproblémákkal, azért edzem és diétázom, mert pici a mellem, az arányokat megszeretném tartani, és nagy a fenekem és vastag a combom... mivel lokális zsírégetés nincs, ezért nincs más módom csak a diéta és az edzés... :( karom pl. ultra vékony, combom hurkás...
2016. dec. 2. 08:37
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy egy kicsit túlstresszeled,a magasságodhoz ez a szám teljesen jó.
2016. dec. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%
Te sovány vagy. Betegesen foglalkozol a súlyoddal. 1-2 kg nem hízás /fogyás, ennyit simán változik egy nap alatt is a súly.
2016. dec. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%

Mi az, hogy valós súly? Nem hinném, hogy van ilyen, de amit az ember reggel mér, azt tekintheti annak. Persze nem fix zsírmennyiséggel.

2 kilót simán összehozok én is 2 nap alatt, pluszban vagy mínuszban, ez normális.


Miért lenne gond, hogy a ch a legtöbb? Energia kell, te nyilván abból viszed be főleg... Ez rendben van. Ha a ch még a szükséges mennyiségű fehérjénél is kevesebb lenne, elég sok zsírt kéne enned s ezt nem mindenki bírja.

2016. dec. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!