Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Azt olvastam hogy az alma...

Azt olvastam hogy az alma vagy a narancs megemésztéséhez több kalória szükséges mint maga a gyümölcs ez igaz vagy parasztvakitás?

Figyelt kérdés
tehát a kalóriákat tekintve mínuszba jövök ki a fogyasztásukkal?
2016. dec. 3. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért minuszba nem hiszem...maximum egy 150kcalos alma után marad benned vagy 15kcal
2016. dec. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez egy ordas baromság. Nem kell mindent elhinni, amit az interneten írnak.
2016. dec. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Tripili válasza:
100%
Az interneten írt dolgokat nem szabad elhinni mert csak kamu az összes - Petőfi Sándor
2016. dec. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne, nem is értem, hogy a gyümölcsevő állatok hogyan maradnak életben. Oké, hogy máshogy működünk, de annyira azért nem s a mi őseink is gyümölcsevők voltak nagyon régen (bár nem tudom, mik nem voltak az őseink, elég hosszú utat futottunk be :)).


Még a leglightosabb zöldségről is nehéz ezt elképzelni, nemhogy egy igen cukros, nemesített gyümölcsről.


Azért van akkora kalóriatartalma, mert sok energiát ad. Az emésztés pedig nem vesz el valami sokat, nem vagyunk evolúciós zsákutca. A cellulóz az negatív kalóriás, mert valamit azzal is küzdünk, de energiát nem ad. A cukor nem ilyen, azt elég szívesen fogadja a test és igen könnyen megemésztjük a gyümölcsöt.

2016. dec. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Eszerint a logika szerint hamarabb éhenhalnánk gyümölcsevéssel,mintha nem ennénk semmit.
2016. dec. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen ökörségeket a dagadt lusta nők szokták kitalálni, hogy ne kelljen mozogniuk meg fogyózniuk. Persze nem szokott bejönni.
2016. dec. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!