Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Lefogytam, de most hogyan tovább?

Lefogytam, de most hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Kalóriaszámlálással, koplalás nélkül kezdetben súlyzós végül csak kardio mozgással lefogytam. Sajnos a kevés mozgás hatására, most ugyan vékony vagyok, de semmi izom sincs rajtam. Szeretnék izmot építeni, de elbizonytalanodtam, hogy a korábbi életmódom után, elsősorban a szénhidrátokat iktattam ki, hogy tartani tudjam a kalória keretet, ha most elkezdenék egy olyan étrendet, amit az izom építéshez ajánlanak (zab, rizs..stb+fehérje) nem jönne vissza zsírban is sok? Vagy a lassú felszívódású szénhidrátok miatt nem? Nem koplaltam eddig, ezt a súlyt ahol most vagyok, simán tudom tartani is. A másik kérdés pedig, hogy kis súlyokkal nagy ismétlés szám mellett lehet valami eredmény? Nincs nagyon pénzem és időm kondiba menni, de van itthon futópad, haspad és kis súlyok. Nem kigyúrni szeretném magam csak némi tónust szerezni. Mi a véleményetek? Jelenleg: 165 cm és 49 kg vagyok.
2016. dec. 4. 09:40
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Esetleg le tudnád írni nekem akár privibe hogy hogy is csináltad? Illetve hogy mit lehet és mit nem?

Mennyi idő alatt fogytál le?


Köszönöm a választ.


Egyébként gratula a fogyáshoz. :)

2016. dec. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha csak kicsi többletben eszel, nem esélyes, hogy nagyon zsírosodj :) Ch ide vagy oda. Bár kevés szénhidráttal is lehet tömegelni, csak akkor zsírból kell több.

Kis súlyokkal nem tudsz elég terhelést adni, az inkább állóképességet növel, nem izomerőt, bár nulláról valamit tuti jelent az is. Nem drága venni pár rudat és tárcsát. Főleg, hogy minden izomcsoporthoz más, folyamatosan emelt súly kell, ha megfelelő terhelést akarsz adni neki. Hátra már az elején sem ér semmit egy pici súly. Én gyönge kezdő vagyok (csinálom jópár hónapja, csak nem elég komolyan és kihagyásokkal), de a hátedzésem 16 kilóval történik, kevesebbel nem sokat érnék.

De még saját testsúllyal is izmosodhatsz egy csomót, súlyzók nélkül, amúgysem célod az optimális és maximális fejlődés :)

2016. dec. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Eleinte azt gondolom elég nekem ha állóképességet javítok /most otthon tornázgatok, de az ilyen szinten nem erősít/, de utána mindenképp beruházok egy kondibérletre akkor, egyszerűbbnek tűnik, mint súlyokat venni.
2016. dec. 4. 11:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Súlyokat venni nagyon egyszerű, csak szerelgetned kell gyakorlatok között és helyet foglal :) A konditeremben viszont több minden van, egy igazi komolyabb otthoni edzéshez kell fekpad, keret, húzózkodó rúd... Én még csak a rudaknál és tárcsáknál tartok :)
2016. dec. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!