Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyi kalória kehet ebben a...

Mennyi kalória kehet ebben a tányér húslevesben?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Próbálok egy pár kilót leadni. Meg vagyok fázva, ezért gondoltam, jót tenne egy kis csirkehúsleves. A gond az, hogy nem tudom, hogy mennyi kalória volt abban, amit megettem. A levesben tészta nem volt, hús csak az egyik tányérban volt egy kicsi, azonban rengeteg zöldséget szedtem a levesbe. Két tányérral ettem, a másodikat lenértem, abba picit kevesebb zöldség volt és a már említett húsdarab. A mérkeg kb 470 grammot mutatott ( tányért nem mértem bele, csak a leves). Na szóval, szerintetek mennyi kalóriát ettem meg, ill. szénhidrátot? Én a két tányért 700 kalóriának számoltam. Reális adat? Elõre is köszi.

Ui.: lent kép a tányérról (amiben több volt a zöldség), ill. a lábasról, amibõl szedtem


[link]


[link]



2017. jan. 18. 22:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
20%

Bocsi, hogy ezt írom, de elég szánalmas vagy, hogy két tányér levesnek kéred ki a kalóriaértékét.

Nemcsak testileg vagy beteg, de agyilag is!


Minek érdekel téged két tányér húsleves kalóriaértéke?

A leves maga víz, tehát az nulla kalóriás!

a zöldségek, meg a hagyma fontos egészséges tápanyag!


ne gyerekeskegy már ilyenen!

2017. jan. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Es a zsir, ami kifo a husbol? Nem gyerekeskedem, nezzed meg myfitnesspalon, vagy akarmelyik kaloriatablazatban, hogy igenis van benne energia, egyedul csak azt nem tudom, hogy ebben a tanyerban mennyi volt, mivel mindenutt mas ertekeket tuntetnek fel
2017. jan. 18. 22:49
 3/14 anonim ***** válasza:
24%
Attól nem félsz, hogy a kézkrémben levő zsír, olaj beleszívódik a bőrödbe? És a fogkrémben levő kalóriák miatt nem aggódsz? (Ne vidd túlzásba ezt a számlálgatást. Pontosan nem tudod kiszámolni, hogy hány kalóriára van szükséged. A gyümölcsökben érettségtől függően több/kevesebb kalória van és egyebek)
2017. jan. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy mi a probléma. Próbálok egészségesen étkezni és ezért kértem segítséget tapasztaltabbaktól. Senki sem született okosnak, úgyhogy, ha megengeditek, mégegyszer megkérdezném, hogy akkor körülbelül mennyi lehetett ebben a két tányér levesben? Mert ha túlszámoltam, és mondjuk csak a harmada, legközelebb már fogom tudni, hogy még egyek hozzá valamit. Elõre is köszönöm
2017. jan. 18. 23:12
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos sokszor túl komolyan veszem a számolgatást, ezért kérek tanácsot olyanoktól, akik jobban kiismerik magukat ezekben a dolgokban. És nem, kézkrémet nem szoktam enni
2017. jan. 18. 23:14
 6/14 anonim ***** válasza:
55%
Őszintén nem értem, miért feszülsz rá erre a húsleves témára, főleg, hogy tészta nelkul etted.. de ha ennyire izgat, menj fel kalóriabázisra, és írd be. De nagyon kevés, az biztos. Ezen nem kéne pörögnöd
2017. jan. 19. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
2017. jan. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%

Főtt kajában sosem tudhatod, mennyi vizet tett fel, így aztán nehézkes megmondani a kcal tartalmát...

A zsír tartalmát egyszerű megmondani, ha tudod mennyi húsból kéyzült a leves...

Amúgy nem egyszeri alkalmakon áll vagy bukik egy diéta... legközelebb meg főzz te és akkor nyomon tudod követni, mit fogsz enni.

2017. jan. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%

1. A köötözködös emberekkel nem törödj, itt élik ki a frusztrációjukat.


2. Ha ilyen kérdésed vagy, akkor tényleg ahsználd a kaloriabazis.hu-t, ott elég megbízható értékeket kapsz. (Ahogy a linkben is láthatod)

2017. jan. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönök minden egyes "normális" tanácsot. Sokat segítettetek, föleg a kalóriabázissal. Tényleg jó oldal, csak eddig féltem használni az "elavult designja" miatt, de hogyha tényleg jók vele a tapasztalatok, mindenképpen használni fogom majd a jövõben. Meg szeretném még kérdezni, hogy esetleg mobilalkalmazás a kalóriabázisra nem akadna-e, hogy ne kelljen mindig a neten nézegetni az információkat?
2017. jan. 19. 08:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!