Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Nem kezdőnek, tapasztalt...

Devil_inangel kérdése:

Nem kezdőnek, tapasztalt sportolók, diétázók, stb?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Hosszú lesz,előre szólok! :D


Nem túlsúlyos vagyok, ráadásul rendszeresen sportolok is, de a kajával nem vagyunk jóban, ezért is vannak problémáim a súlyommal, testemmel. 161cm vagyok, 19 éves és 74kg , ami igen elsőre soknak tűnik, de meg kell mondjam nem az, szerencsére (mmint én örülök neki) igen izmos testalkat vagyok. Ebből nagyjából jelenleg 4-5 kg ami tényleges felesleg, ennek ellenére én 10kg-tól szeretnék megszabadulni. Több éve edzek (kondi,nem az a "csináljunk valamit h elmondhassuk hogy kondiba voltam") ,és most kezdtem el thai boxolni is. A kérdésem az lenne, hogy ugyan én kiszámoltam a makro-mikro,mindent :

1500kcal, 160g ch, 165g fehérje, és 33g zsír. Ezek a számoltak.

Én viszont úgy alakítanám, hogy ch ingadoztatás, max 120g . 150-100g fehérje, 40g zsír.

Az edzés rendben van, napi 2 is előfordul, általában heti 3 box, 2 súlyzó, és 1-2 futás.

A kérdés jogos lehet hogy miért aggódom, ha tudom hogy le megy a felesleg ennyi sportolástól, de nem szeretnék fejjel a falnak menni, ezért is kérem a tanácsokat, mint mondtam, én és a diéta nem vagyunk nagy spanok! :)

Köszi előre is



#diéta #sport #utálokdiétázni
2017. jan. 23. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:
A zsírt miért emelted meg? Legyen akkor 90gr ch, 150gr fehérje és 20gr zsír. Azt gondolom tudod hogy 70% a diétán múlik, sportolhatsz bármennyit ha össze-vissza eszel.
2017. jan. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tegnapholnapma válasza:
Szakemberhez fordultál már? Mármint élő emberhez ;) tudod, szemtől szembe megkérdezni? Hmmmm???? :)
2017. jan. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hmmm, igen.Volt konzultáció személyesen hozzáértővel is
2017. jan. 30. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!