Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ezzel nagyon elrontottam?

Ezzel nagyon elrontottam?

Figyelt kérdés
Ma reggel nagyon éhes voltam a suliban ezért megvettem egy TUC kekszet amit nem egyedül ettem meg, kb felét vagy háromnegyedét ettem én. Aztán megebédeltem a sulis ebéddel ami egy hal volt rizzsel meg gyümölcsleves de abból alig ettem. Azóta nem is ettem semmit csak nemrégiben pár töltött káposzta levelét mert éhes voltam de a belsejét nem ettem meg. Szerintetek nagyon rossz napi kaja volt? Mit tanácsoltok mit reggelizzek és vacsizzak ha a sulis normál főtt ételt eszem hogy fogyni tudjak? Persze elhagytam az édességet, a csokit és a kenyeret meg kiflit csak ez a keksz valahogy most besikerült, kb csak két hete kezdtem és elég sokszor úgy érzem hogy semmi diétás nem volt a kajámban. Tippek? (bocsi a sok szövegelésért)
2017. febr. 1. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen rossz volt, ez így koplalás.
2017. febr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

És ennyit ettél egész nap?

Ez nagyon kevés. Az ebéded van egyedül rendben.

2017. febr. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
kevés? én soknak érzem. Ez a kekszes dolog annyira lelkifurdalást okozott hogy úgy voltam ebéd és kész is mert nem akarom túllépni a szükségletet.
2017. febr. 1. 19:14
 4/9 anonim ***** válasza:
Na hat pont ezért nem érzésre eszünk hanem mérjük.
2017. febr. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

gondolom tegnap este se ettél normálisan, azért is voltál éhes...

ész nélkül nehéz lesz fogyni....

2017. febr. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Miért mit kéne ennem akkor? Ötleteket is adjatok ne csak megjegyzéseket.
2017. febr. 1. 19:42
 7/9 anonim ***** válasza:

kaloriabazis.hu


[link]

[link]

[link]


Alapnak elég. Hajrá.

2017. febr. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az ebéd tök jó (nyugodtan megeheted a gyümölcslevest is.)


A vacsora jó lett volna, ha megeszel egy normális adag töltött káposztát.


Hiányzik a reggeli és a tízórai/uzsonna.


Pont ezeket a legegyszerűbb amúgy megoldani:

natúr joghurt

kis adag gyümölcs

kis marék olajos mag

rizspufi/abonett

sovány túró fűszerezve vagy édesítővel, fahéjjal, kakaóval, vaníliával stb.

Cottage cheese

keménytojás

zöldségek nyersen (előre megpucolhatod és felapríthatod)

csicseriborsókrém (nyers zöldségekkel tunkolva vagy magában)


Ha minden napra előre gondoskodsz magadnak a diétába illeszkedő megfelelő energiát adó ételekről, akkor lelkiismeretfurdalás nélkül ehetsz és nem kell ilyen hülyeségeket venned. Az itt felsoroltak mindegyike kb. a TUC keksz árából előteremthető és bármelyik ABC-ben be tudod szerezni.

2017. febr. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a sulis főttétel mellett fogytam 8 kilót. Ez így amit leírtál, tényleg kevés. Ha még suliba jársz, az agyad is bőven dolgozik, ha nem eszel eleget, az fáradékonysághoz, ájuláshoz vezethet. Amikor iskolás voltam, ritkán ettem meg a menzát, hazaértem és megebédeltem. Ezt változtattam arra, hogy ettem reggelit, megettem a menzának mindig azt a részét, ami ehető volt, abból minél többet, aztán otthon délután 6-7 körül még ettem egy natúr joghurtot, vagy zöldséget, vagy hasonlókat vacsorára. Ezzel lényegében kihagytam a nasikat, meg a második ebédet és meg is lett az eredménye. A lényeg, hogy hidd el, hogy a menza jó és edd is meg. Ha bebeszéled magadnak, hogy csak keveset ettél, vagy hogy egészségtelen, akkor tudat alatt már nem sikerülhet a fogyás
2017. febr. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!