Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ez igy működhet?

Ez igy működhet?

Figyelt kérdés

Szóval szeretnék fogyni 10-15kg-t. (160cm, 62kg)

Az étrendemből teljesen kivenném a nasit, az édesitett üditőket, a cukrot a kávéból, teából.Viszont általába azt tudom enni, amit anyukám készit, de fele adagot ennék belőle, ha nem annyira egészséges. Suliba tizórainak müzliszeletet vagy valamilyen gyümölcsöt eszek, itthon torna előtt valamilyen gyümit, aztán ebédet (ha az anyué nagyon nem fér bele csinálok magamnak valamit, pl tojásból), vacsira meg natúr joghurt-ot ennék.

Tornázni heti 5x ugróköteleznék kb 20-30 percet úgy, hogy 1perc ugrókötél, 40mp valamilyen gyakorlat.

Ez igy nagyjából jó lenne? Sajnos végképp nincs ötletem milyen kajákat ehetnék. Ha anyunak megmondom, ő megfőz nekem bármit, csak tényleg nem tudom mit kellene. AZ ebéd még okés, húsok, sali, de mit egyek reggelire? Vacsira?



2017. febr. 14. 20:02
 1/1 anonim ***** válasza:
A kalóriaszámlálás kategóriába írtál. Ez azt jelenti, hogy számolod a kalóriákat. A "fele annyit eszem", meg "elhagyom a nasit" szép és jó, de nagyon bizonytalan módszer. Lehet, hogy túl sok lesz a csökkentés, az pedig nem egészséges.
2017. febr. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!