Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hany kaloriat ehetek egy nap...

Hany kaloriat ehetek egy nap hogy fogyjak? Mennyi a maximum ami belefer?

Figyelt kérdés

16,5/L 172cm 50kg

Tudoom tudom nem kell a "inkabb hizzal" "orvost ajanlok" szovegek:D Csak kivancsi vagyok mennyit ehetek hogy fogyjak mondjuk 1-2kg-ot. 1000kcal az mar sok nekem?:/


2017. márc. 7. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Te hülye vagy
2017. márc. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok az 1000, de az 50kg sem. Orvos helyett viszont lehet hogy érdemes lenne egy táplálkozásszakértőt (dietetikust) megkérdezni: elég fontos, hogy keveset evés mellett is megfelelően táplálkozz (fejlődő szervezet, később még hálás leszel meg hasonlók).
2017. márc. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez jut rólad eszembe kérdező :


[link]

2017. márc. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
51%

Pár napig alig eszel aztán fogytál 1-2 kilót.

Ezt nem tudod magadtól?

Akkor számolgasd a kalóriákat

2017. márc. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Kedves kérdező.


Nagyon fiatal làny vagy, kevés súllyal és magas termettel.

Ha rám halgatsz, inkábn azzal foglalkozz, hogy megfelelően táplàlkozz, ne azzal, higyan fogyhatsz.

Bőven fejlődésben lévő szervezet a tiéd és ebben a korban nem egészséges megvonni magadtól azokat a dolgokat, amiből a tested épitkezik, hogy egészséges felnött ember légy s hidd el, nem ész osztásból írom azt, amit.


Gondolj bele kicsit kérlek. Ha egy építkezésnél az alapoknál: alap kiöntése, betobozàs ( amire felhuzzàk az adott épületet ) kispórolják a betont vagy akàr a vasat, pont azokat az elemeket, amik a megfelelő vàzat alkotjàk egy nagyobb épület megtartásához, mennyire hyorsan fog összeomlani?

Megmondom: eléggé gyorsan.


Nézd, az emneri szervezet is így működik s te ugyan nem cipelsz a csontvàadon milliárd tonnàkat, de még pont ebben a korban KELL az energia az olyan létfontossàgú szerveknek fejlődéséhez, mint szervezetünk leg erősebn izmàhoz, ami életünk soràn a nap 24 óràjàban működik megfoganàsunk pàr napja utàntól: A SZÌVNEK.


Nem vagyok orvos, csak egy 29 éves egyszerű nő, aki pacemakerrel él :( èn szìvbetegen születtem, te vigyàzz az egészségedre s szeresd a SZÌVED, mert ha ő megàll egy pillanatra is, akkor magy baj van.


Ne légy meggondolatlan.

2017. márc. 11. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!