Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Melyik kenyerben van a legkeve...

Melyik kenyerben van a legkevesebb kaloria?

Figyelt kérdés

en a ProBodyt eszem es abban 100g/285kcal

ismerem meg a Norbi Update kenyeret abban csak 230kcal van viszont eszmeletlen draga!! Tudnatok olyat mondani amiben kb 200-220kcal korul van?😁


2017. márc. 10. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Süss magadnak kenyeret, igazán nem nehéz. Szafi kenyereinek némelyike főleg rost és víz, persze melyik melyik. Nyilván nem jók (OK, dícsérik őket, de milyen íze lehet már?), de van, aki az abonettet is megeszi...

Amúgy óvatosan adagolva teljesen OK a rost a kenyerekbe.


De miért baj, ha valamiben kalória van? Azért eszünk, hogy sok kalóriát vigyünk be, szükségünk van rá, nem? Nem muszáj kilószámra enned... Én pl. egyáltalán nem is eszem kenyeret, mégis jól megvagyok.


Nem kötözködésből írom ezeket, csak hogy elgondolkoztassalak, mit is akarsz, mi is a gond...

2017. márc. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tescos búzakorpás kenyér, 216/100g ha jól tudom
2017. márc. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azert nezd meg osszetevoket..ne csak taperteket nezz..norbis kenyer osszetevoi felsorolva olyan hosszu ,mint egy erettsegis tetel kb....
2017. márc. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a kenyeret a Finn Crisp nevű ropogós rozskenyérrel helyettesítettem.


Egy szelet 22 kcal, ha megpakolja az ember főtt tojással, némi sajttal, túróval, uborkával, hagymával, paradicsommal, finom szendvics lesz. Csak és kizárólag teljes kiőrlésű rozslisztet tartalmaz, vízzel és minimális sóval. Oké, 100 grammra vetítve több kcal, mint ezek a műanyag norbiupdate és társai, mert ez 330 körül van valahogy, de egy doboz 200 gramm és én hetekig eszem. Nem szárad ki, lévén hogy már ropogósra van sütve, és nekem sokkal jobban helyettesíti a kenyeret, mint a rizspufi (ami leginkább a hungarocellre hajaz) meg az Abonett (ami még arra sem hasonlít, de semmi "anyag" nincs benne.


Ennek tömörebb, tartalmasabb a textúrája, szeretem azt a rozsos barnakenyér ízét és finoman ropogós.


Hátránya, hogy gluténmentes diétába nem mehet, de ha nem vagy gluténérzékeny, ennek az égadta világon semmi jelentősége nincs.

2017. márc. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

abban amelyiket nem eszed meg

komolyan 30 kalórián feszülsz?

2017. márc. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!