Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogyan tudom elkerulni a...

Hogyan tudom elkerulni a visszahizast?

Figyelt kérdés

16/L 172cm 49kg

7hónap alatt leadtam 11kg-ot,ugy hogy napi max 1000kcalt vittem be ja es semmit sem sportoltam csak a tesiorak. Most mar szeretnek visszaallni arra hogy rendesebben eszek es nem éhezek.Anyagcserem 1300kcal,ahhol hogy megorizzem a sulyom 1600kcalt szabad ennem.Reggeli-fitness gabonapehely tejjel

Ebéd-szendvics (400kcal)

Delutan-mindig gyumiket ettem

Vacsi-csirkesonka abonett,tojas abonett zoldseg,csirkemell zoldseg,zabkasa,turo ezek kozul valamelyil es igy mindig 1000kcal korulre jott ki.Nem nagyon szeretnek mar ezzel foglalkozni h kaloriaszamlalas de szeretnem megtartani a sulyomat is,sportolni viszont nem fogok mert hihetetlenul lusta vagyok es a suli mellett idom sincs szinte semmire.Mit tanacsoltol miket kezdjek el enni,hogy tenyleg semmi ne jojjon vissza? Eleg fontos lenne,mivel nem szeretnem ha karbaveszne a 7honapos munkam.


2017. márc. 12. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Eddig koplaltál kislány, mert min 1200 kalóriát kell enni egészségesen! Most hiába fogsz visszaállni, hízni fogsz, akár tetszik akár nem.


Egyébként nem hiszem, hogy nem mondták még, de ANOREXIÁS gebe vagy a magasságodhoz.

Én vagyok ennyi 159 centihez 26 évesen.

Neked legalább 55-60 kg-nak kéne lenned alsó hangon is!!!


Ráadásul fejlődő szervezet vagy, miért akarod tönkre vágni felelőtlen módon a szervezetedet?


Tessék, íme egy oldal, TORNÁZZ, és akkor remélhetőleg nem a többszörösét fogod visszahízni:

[link]


És olyan nincs, hogy lusta vagy, akkor koplalj továbbiakban is, majd a szervezted szépen fel fogja mondani a szolgálatod, pl. hajhullás, menstruáció kimaradás, körömtöredezettség, vitaminhiány..stb.

2017. márc. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért hülyék az emberek? :( 172 cm,60 kg voltál,teljesen ideális volt a súlyod,vékony voltál. 16 évesen képes voltál nekiállni koplalni 7(!!!) hónapig,és lett belőled 49kgos,csont és bőr csaj. Az anyagcseréd ez idő alatt szinte teljesen tönkrement,ami nyilván,nagyon "előnyös" egy felnőtt nőnek is,nehogy egy fejlődő szervezetnek.

Ezek után nem csodálkozom,hogy beveszed az ilyen fitness gabonapelyhes hülyeségeket. Én is szoktam enni,nagyon szeretem,de tisztába vagyok vele,hogy túl sok köze nincs a fogyókúrához!

Ezek után,azt ajánlom kezdj el újra rendesen enni,reggelizz tartalmasan,ebédelj rendes ebédet(nem szendvics)!

A visszahízás ennyi koplalás után nehezen kerülhető el,és az egyetlen módszer a sport,amihez ugye te lusta vagy!

2017. márc. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
172 centi 49 kiló , viszlát.
2017. márc. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
masodik valaszolo-tudoom h semmit sem er h Fitness csak leirtam mit eszek:D amugy ha most rendesen eszek pl reggelit is ebedet akkor tuti visszajon azt nem csinalom:/ de megemelem mondjuk 1300ra ami az alapanyagcserem az ugy jo? Hat igen sporthoz full lusta vagyok a masik meg,ha izzadok (azaz sportolok) akkor full zsiros lesz a fejem es pattanasos (most amugy miota fogyozok 1db sincsen rajtam de pl egy megerolteto tesi ora utan mindig odapofatlankodik 1-2). Szoval nekem a sport kilove://
2017. márc. 12. 16:13
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 167 cm-hez annyi vagyok mint te, és hízni akarok :D

A kalóriaszámlálásról próbálj meg leszokni, hidd el, egy idő után már kényszeressé válik és nagyon nehéz leszokni róla, kb minden gondolatod az étel körül fog forogni

De tessék, itt a válasz:

Én amikor 46-48 kg voltam (koplalással fogytam) kalóriaszámlálással tartottam súlyt, napi 1600 kcalt ettem, és nem híztam vissza. Nem sportoltam szinte semmit tesiórákon + heti egy óra jógán kívül, mert harmatgyenge voltam az alultápláltság miatt.

Szerencsére megjött az eszem és rájöttem hogy nőnek születtem, nem csontváznak, remélem, egyszer te is rájössz erre

15/L

2017. márc. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5/5 koszii ez most jo h leirtad:)
2017. márc. 12. 16:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Koplaltal ami rohadt egeszsegtelen es ha mar picit tobbet eszel bizony hizni fogsz mivel a szervezeted ehezett sokaig..eleg buta dolog ez toled.
2017. márc. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%

kedves kérdező...megválaszoltad a kérdésed..napi 1600kCal, és tartod a súlyod. ennyi.


mondjuk a 172 cm hez a 49 kiló, az baromi sovány, de te tudod. az én nejem 48 kiló volt évekig. tökéletes volt az alakja.

2017. márc. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok

Sajnos ilyen alacsony súlyt nem lehet kalóriaszámlálás nélkül megtartani, mert egészségtelen, és ha picivel is többet eszel, a szervezeted rögtön elraktározza, mivel "nem akar" ennyire alacsony testsúllyal működni

2017. márc. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!