Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Sulyt tartok ehhez mit szoltok?

Sulyt tartok ehhez mit szoltok?

Figyelt kérdés
Mar csak sulyt tartok es napi 1300-1400kcalt eszek.Altalaban egeszseges dolgokbol-turo tojas,barnakenyerek,zoldseg,csirkemell abonett,zabkasa alma.Ezekbol igy mindig megvan a nap vegere a kcal bevitelem 1400korul.Mostansag viszont eszek normalisabban pl. ma ettem 160g rantott hust es 160g sult krumplit hozza uborka salival (680kcal az egesz) es meg fogok enni ma gyumolcsot,de felek hogy ha nem olyan egeszsegesbol viszem be a kcalt akkor hizni fogok.Vagy csak akkor hizok ha tullepem az 1400at? Szoval nyugodtan ma még talan csokit is ehetnek ami mondjuk 300kcal akkor is 1000kcal korul jarnek,de akkor hiznek? Mert mar szeretnek normalisabb kajakat enni ezalatt ertem bulgur csirkemellel ebedre neha langos (de ez persze mind mertekkel azaz benne lenne a megengedett napi kcal mennyisegben) szoval ha mertekkel eszem az egeszsegtelent is nem fogok hizni? 16/L
2017. márc. 26. 15:22
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha kalóriakereten belül maradsz, akkor nem fogsz hízni, akkor se ha tömény zsírt, vagy épp cukrot ennél. Nem tudom, hány cm vagy, meg ilyenek, de 1400 kalória súlytartásnál elég kevésnek tűnik. Az 1600 jóval reálisabb lenne.
2017. márc. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!