Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez az étrendhez?

Mit szóltok ehhez az étrendhez?

Figyelt kérdés

Szerintetek tartható? 3-4 kilót szeretnék fogyni.


[link]


2017. febr. 9. 21:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem kevésnek tűnik
2017. febr. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Koplalós kategória. Ha ki is bírod, és lefogysz 1-2 kilót, az a következő héten duplán feljön. Ezt a diétát max 1 hétig tudnád csinálni.
2017. febr. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés.
2017. febr. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én éheznék ennyivel 50 kilósan. Amúgy nem rossz, de a mennyiségeket igény szerint növelném, pl. a húst, halat mindenképpen.
2017. febr. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 F.Gergely válasza:

Nem kell betartanod ezt az étrendet. Ha fogyni akarsz, egyél amennyi kell (ha nem muszály, ne egyél fölöslegesen), de mozogj sokat!!! Egy hónap intenzív mozgás kell ahhoz, hogy a tested rájöjjön arra, hogy le kell adni pár kilót. Ha nem eszel, akkor csak keveset fogysz, de azután rengeteget felszedsz. A tested tartogatja az energiát sokáig (ezért fogysz lassan), de amikor ételhez jutsz, akkor feltankol a tested, és zsírrá alakítja az energiát, hogyha ismét fogyózni akarsz, akkor legyen miből tápláljon.

Annyit egyél amennyire szükséged van, egyedül gyorskaját ne egyél, de mozogj sokat, ameddig csak tudsz.

2017. febr. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szoktam mozogni, heti kétszer járok edzőterembe (kardió plusz súlyzós edzés), nem is eszem sokat, de ez a 3 kiló nem akar mozdulni. :/ Ha növelem az adagokat egy kicsit, akkor jó lesz? Valahogy be kellene indítani a fogyást, utána már menne.
2017. febr. 10. 09:56
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez nemcsak koplalós, de önellentmondásos is, hisz tele van cukorral, cukormentes müzli és joghurt nem is létezik.
2017. febr. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem sok az egy marék mag, az kb 100-130gr lehet. Bár nem tudom a marék mióta mértékegység, egy férfinek beleférhet a markába 250gr is. Ha 100gr-ot eszel az már majdnem 600kcal. Inkább egyél csak 20gr-ot és egyél még egy 100gr szelet pisztrang filét pl. kigyóubival és még egy szelet csirkemellet vmilyen zöldséggel: spárga, brokkoli, karalábé, cukkini. Kcalban ugyanannyi.
2017. febr. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen, kis dolgokat változtatnék rajta, mert nekem se tetszenek. A müzlit pl biztos kihagynám (tekintve hogy nem is szeretem), helyette inkább gyümölcsre vagy zabpehelyre gondoltam. Lehet a tojás mellé is ennék néha egy kis rizst vagy 1 kis szelet teljes kiőrlésű kenyeret.
2017. febr. 10. 14:36
 10/12 A kérdező kommentje:
Joghurtból meg persze natúrt ennék, szerintem itt is arra gondoltak.
2017. febr. 10. 14:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!