Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Kalóriabázisozók! Mi számít...

Kalóriabázisozók! Mi számít könnyű, közepes, intenzív tornának?

Figyelt kérdés
2017. márc. 30. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Könnyű,mikor szinte nem is izzadsz, intenzív mikor 25-30 perc után úgy érzed, hogy még 2 perc és meghalsz, csurog rólad a víz, vörös vagy mint egy újszülött malac, közepes a 2 között.
2017. márc. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor az nem számít, hogy a torna aerobic (szerű), vagy inkább erőfejlesztő gyakorlatok vannak benne? Mindkettőnél szoktam azt érezni, hogy majd meghalok. :D Csak az egyiknél a sok ugrabugrálástól úgy 40 perc után, a másiknál pedig az izmok erőltetése miatt. Ott akár már 20 perc után is. (Pl. kitörések, guggolások, súlyzós gyakorlatok stb.)

Eddig legyintve mindig könnyű tornaként vittem fel az adatbázisba, bármelyiket is csináltam, de jobban belegondolva talán komolyabban kellene vennem, már csak a fehérjebevitel miatt is.

Ha ez számít 31 éves nő vagyok, túl 20 kiló fogyáson, és még vagy 15 kg plusz van rajtam. Végig tornáztam, így valamennyit már javult az állóképességem.

2017. márc. 30. 15:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Rakd be közepesnek és kész.
2017. márc. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gratula! Te érzed mennyire volt intenzív. Ha alig erőltetted meg magad, akkor biztos nem volt intenzív, ha viszont nagyon megerőltetted magad, elég intenzív.Mennyi kalóriát eszel egyébként vagy hogy fogytál le, ha szabad kérdeni?
2017. márc. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!