Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » RR torna milyen tornának...

RR torna milyen tornának számít (könnyű, közepes, intenzív)?

Figyelt kérdés
2013. jún. 24. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez totálisan egyén függő.Amennyiben sportoltál már valaha valamit, akkor az első 1-2 edzés nehéz, én több évig súlyzós edzés végeztem,valamint küzdősportoltam, utána kipróbáltam 1-2 ilyen videós edzést is, valamint most is megcsinálok hetente 1-1 et mivel nem rossz az, hogy többféle módszerrel stimulálom magamat.Férfiasan bevallom, az első edzés kegyetlenül brutális volt,legyen szó Rezsőről,Rékáról,vagy Shaun-T ről, de én néhány alkalom után belerázódtam.Azt mondom, hogy bármilyen szinten is vagy, érdemes belekezdened az általad szimpatikusnak talált edző programjába, de amikor már nem jelent kihívást, mivel szabályosan végig tudod csinálni a programot, érdemesebb nehezebb után nézni.
2013. jún. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én anno a van öt perced 3 videóját kezdtem el csinálni. A videó végén Réka azt mondja, hogy ha van kedved, erőd megcsinálhatsz 3 kört is. Én először örültem, hogy mind a 3 videót meg tudtam csinálni egyszer. Két hétig csak 1-1 kört csináltam mindhárom videóból, mert előtte nem mozogtam rendszeresen és nem bírtam többet. Így is totál kifulladtam a végére, menni alig bírtam utána, mert egyáltalán nem voltam hozzászokva. Aztán fokozatosan emeltem, és már 3-3 kört csináltam mindegyikből. Aztán egy időre abbahagytam egy sérülés miatt, s amikor tavasszal újrakezdtem, kapásból meg tudtam csinálni 2 kört belőle. Ez azért volt, mert fejlődött az állóképességem, jobban bírtam a terhelést a kihagyás ellenére is.


Tehát ez tényleg az edzettségi szintedtől függ. Ha kezdő vagy, eleinte nagyon intenzív lesz. Én mondjuk könnyűnek nem nevezném, amennyiben szabályos csinálod a gyakorlatokat. Persze ha valaki elbagatelizálja az más, akkor akár könnyebb is lehet, de az meg sérülésveszéllyel jár, tehát nem érdemes ezzel próbálkozni. Aki rendszeresen sportol, és hozzá van szokva a terhelésnek, annak közepes intenzitású lehet.

2013. jún. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1 hete álltam neki RR-ra has-izmozni. Minden nap csinálom azt a 30 percet kivéve vasárnap és még mindig izomlázam van tőle. Szerintem ha mindent beleadva csinálod eléggé intenzív. Én mondjuk mellette Insanityzek és biciklizem is.
2013. jún. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

22:39:

Havonta osztottam be mikor mit edzek, volt, hogy csak napokat cseréltem pl: 1. hónap Láb-popsi nap, 2. nap aerob 3. nap hát kar. 4. nap aerob 5. nap mell karr. 6. nap aerob 7. pihenő.

Kövi hónap: 1. nap váll kar- 2. aerob 3. nap láb popsi. 4. aerob. 5. nap mell kar. 6. nap aerob 7. nap pihi

Étkezés: Leosztva napi 5x étkezés. Mellette C-vitamin, D vitamin, Magnézium (Mg kis mennyiségben) L carnitin edzés előtt fél- 1 órával. Kávét is ittam.


A súlyzós edzéseim végén ugyan úgy volt minimum 10-20 perc kardió ami vagy szoba bicó vagy ellipszistréner volt. Ez így levezetésnek volt csak.


Edzéseket próbáltam mindig ugyan abban az időpontban tartani, és előtte nem ettem. Viszont éhgyomorra sose edzettem.

RR nem tetszik. Egyszer neki ültem leszámoltam a gyakorlatokat, mert utálom, hogy sipákol. és teljesen más szám jött ki a két oldalra... Plusz eredménytelen ha fél évig monoton ugyan azt az edzést csinálod a szervezeted hozzá szokik szerintem. :)

2014. jún. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem ide akartam.. nem tom ez miért jött ide :D
2014. jún. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!