Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Így elkerülhetem a koplalás...

Így elkerülhetem a koplalás utáni visszahízást?

Figyelt kérdés

Három hete költöztünk el otthonról, és nagyon megviselt ez az időszak. Az első héten már elkezdtem kevesebbet enni, olyan 900-1000 kalória körül. Mellette futottam vagy bicikliztem. Az azt követő két hétben teljesen lezuhant a kalóriabevitelem 400 körülire. Egyszerűen nem bírtam enni, annyira nehezen megy a beilleszkedés (főleg, hogy még az országot is elhagytuk). 5-6 kiló ment le, amivel pont elértem újra az álomsúlyomat. Ebben a két hétben nem volt erőm már az intenzív mozgásra, így csak tornáztam és egy órát sétáltam, hogy ne otthon üljek és sírjak. Ha minden nap /héten egy picit emelem a kalóriabevitelt de mellette már a mozgás intenzitását is, akkor elérhetem, hogy 2-3 kiló jöjjön csak vissza, vagy annyi se?

17/L



2017. márc. 31. 05:21
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Kezdj el 1200 körül enni, aztán emelj heti 200 kcalt
2017. márc. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%
Egyféleképpen lehet elkerülni: nem koplalsz. Akkor sem, ha nincs étvágyad.
2017. márc. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az elsővel, ennél jobbat igazán nem tudok írni. Persze ha elkezdenél sokkal aktívabban mozogni, akkor érdemes fölémenni. Normális esetben éreznéd, hogy éhezel-e, de nálad ebben nem vagyok biztos.


Ha nem eszel többletben, semmi nem jön vissza, mármint zsírban. Az várható, hogy víz és salakanyag miatt többet nyomsz hízás nélkül is, de az nem baj.

2017. márc. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!