Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha este eszek tobbet de...

Ha este eszek tobbet de kereten belul maradok akkor nem hizok ugye?

Figyelt kérdés
Egesz napom alatt megeszem azt a 900kcalt vagy 800at, aztan este betolok még vagy 600at , igy 1400jon ki,amivel sulyt tartok.Viszont ugye este van mikor kenyeret eszek light vajjal/kremsajttal (1400on belul maradok) es ezzel beviszek rengeteg szenhidratot igy este,szamit h ennyit eszek lefekves elott? Egyebkent sokszor ehes voltam mielott lefekudtem volna aludni es nem birtam elaludni. Elkezdtem enni tobbet estenkent,de felek h ez nem tesz jot es esetleg hizok mert ugye lerakodik mar este:/ vagyis en ugytudom lerakodik.
2017. ápr. 28. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség! A napi összbevitel számít, nem az, hogy mikor viszed be. Én is este eszem sokat, reggel keveset, dél körül kicsit többet, este kétszer is néha; nem híztam el semennyire.
2017. ápr. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem így működik. Mégis hogy rakódik le, ha elhasználod és még energiahiányba is kerülsz?

Sokan fogytak kizárólag esti evéssel is, nincs ebben semmi különös. Ők sem fényből éltek napközben...


Akkor van baj a nagy esti evészettel, ha emiatt az összbeviteled túl nagy lesz az aktivitásodhoz s fogyási céljaidhoz.

2017. ápr. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!