Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyi kalóriát kene naponta...

Mennyi kalóriát kene naponta egyek hogy szépen fogyjak le? És ne hirtelen.

Figyelt kérdés

61 kg, 158 cm, 19/L

Sportolni sajnos nem szoktam, de egy heten 2x szeretnék elmenni futni.Azokon a napokon többet kéne egyek? És esetleg ha valaki meg tudná mondani hogy mennyi lenne az ideális súlyom akkor megköszönném. (Kalkulátor szerint 50 kiló, de szerintem az nagyok kevés)


2017. máj. 9. 09:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Ideális súlyod valahol 45 és 55 közt, de az nem mindegy, miből áll... Lehetsz izomtalan puha 45 kilósan is és lehetsz feszes, erős 58 kilóval.


Sportolni kéne, anélkül szépen fogyni lehetetlen. A fogyás csak a zsírtól szabadít meg, alakod nem lesz tőle. Azt az izomzat, a tartásod, a mozgásod csinálja.


1200 kcal alá ne menj - oké, alacsony vagy, én is ekkora vagyok, de az alatt koplalnál. 1200-1500 közé kéne belőni valahogy az étrendet, és rossz hír: sportolni nem lehet, hanem KELL.

2017. máj. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az ideális súlyodat majd meglátod, izomtömeg, testalkat, kicsit ízlés kérdése ez. 50 kiló simán lehet, de persze lehet, hogy nálad ez több, honnan tudnánk?

Ehetsz többet az aktívabb napokon, én kevesebbet szoktam, mert a kis mozgásom valahogy csökkenti az éhségemet s kihasználom :D. De nekem mindig kicsi a kalóriadeficitem, ha van is s nem különállóan veszi a szervezetem a napokat, egy erősebb nap után másnap kevesebb is elég... De ha hosszabban futsz, az sok kalóriát igényel, bizonyára jóval több kell akkor. Annyit egyél, amennyire szükséged van.


Szerintem jobb lenne több mozgás, azért a nem futós heti 5 napon is legyen legalább némi séta, bár lehet, hogy az eleve van.

2017. máj. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!