Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogyan fogyjak le 10 kg-t...

Hogyan fogyjak le 10 kg-t minnél gyorsabban?

Figyelt kérdés

Kb 10kg feleslegem van (159cm 59kg) és látszik is rajtam, hogy kövér vagyok ronda hájpacni.😭😭

Most már nagyon elegen van a hájamból le akarok fogyni de nem tudom hol kezdjem... Elkezdtem tornázni sajna nem sokat segített aztán elkezdtem koplalni de azt is feladtam mivel egész nap csak a kajára tudtam gondolni és korgott a gyomrom, fájt a fejem és nahh.. Mondjuk akkoriban mikor éheztettem magam lefogytam 5kg-t de szüleim se helyeselték ezt a diétát és részben miattuk ment füstbe ez az egész.:( Kellene egy hatásos módszer ami bevállna. A gyümölcs diéta hatásos? Mennyire? Édességet nem zabálnék de emellett még mit ne egyek? Tiltott lista? Légyszi segítsetek pls. Köszönöm!



2017. jún. 19. 00:17
 1/6 anonim ***** válasza:
A koplalás nem megoldás, a tornászás meg nehogy azt hidd, hogy 2 hét után már látható eredménnyel jár. Elsősorban életmódváltás, heti vagy akár napi rendszeres edzés, egészséges ételek, mindent csak mértékkel stb.
2017. jún. 19. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

Én is ugyanilyen vagyok, mint te...

Tegnap lett elegem belőle, ma már tornáztam, és szobabicikliztem. Nem sokat, de legalább már többet mozogtam, mint tegnap. :-D

A héten nem lesz gond a délutáni nassolással, mert délutános vagyok, melóban meg nem szoktam enni.

Nekem az a tervem, ami már egyszer bejött: sokszor eszek keveset, és próbálok minél többet mozogni. Ezzel a módszerrel télen hamar ment le súlyomból, meg jobban is éreztem magam, csak aztán jött az a csúnya vizsgaidőszak, és a csokizabálás....

2017. jún. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
6%
Én is így vagyok magammal, mint ti és nálam a kalóriaszámolgatás jött be a legjobban!:) 600kcal/nap. Az addigi zabálásaimhoz képest elég nagy változást hozott étkezésileg. Egyfolytában éhes voltam, de 1-2 hét alatt megszoktam és 10 kilót fogytam, de most sajna kezdem visszaszedni a nyár miatt..(konkrétan a sok fagyi) légyszi segítsetek bennem tartani a lelket, nem akarok megint olyan dagadék lenni:(
2017. jún. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
tudom hogy hosszunak tunik amit irok de kerlek olvasd el,elore is koszi ha elolvastad:)semmikeppen sem koplalj mert egyszer majd megunod es eleged less es elkezdesz sokat enni es kb a ketszereset is felszedheted annak amennyit leadtal.ne igyal edes uditoket,keves pektermeket fogyassz,az uzletben mar vannak olyan etelek amiken irja hogy fogyokurasoknak van,olyat vegyel,ne egyel nagyon elfuszerezett eteleket,krumplit.helyette gyumolcsot,zoldseget,barnakenyeret,stbt fogyassz.a neten mar fent vannak ilyen jellegu cikkek es a youtubeon is talalsz videokat.lefekves elott 2-3 oraval egyel hogy legyen ideje a gyomrodnak megemeszteni az etelt,igyar nagyon sok vizet,ez fontos,napionta2 litert.de emellett fontos a testmozgas is:probalj ki minnel tobb sportot es meg fogod talalni a neked megfelelot,hidd el:)legyen onbizalmad,legy elszant,ne add fel.Azzal is fogyhatsz ha cask megprobalsz kevesebbet enni,de naponta 5-szor.a reggeli nagyon fontos,hogy legyen energiad,ne hagyd ki!
2017. jún. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ebben minden össze van foglalva. A mintaétrendüket én nem követem, máshogy eszem, de figyelek a kalóriára is(1200-1300 között eszem), és a fehérje, szénhidrát bevitelre.


Először azt gondold végig, hogy mennyi idő alatt szedted fel azt a 10 kilót. Nem két nap alatt, így ne is várd, hogy két nap alatt lemegy. A normális fogyáds heti 0,5-1 kiló között van, tehát a legjobb esetben is MINIMUM tíz hét, de ennél több lesz.


Gyümölcs diéta, meg ilyen hülyeségekbe bele se kezdj. A gyümölcsben rengeteg a cukor, maximum a reggeli zabkásádba rakj gyümölcsöt, azon kívül ne. Zöldséget ehetsz nyugodtan.


De mindent megtalálsz az interneten, csak ne feminát, meg nőklapja cafet nézz, hanem normális oldalakat. Oldalakat lehetne ide írni, hogy hogy kell jól csinálni, csak felesleges, mert vannak erre szakosodott weboldalak.

2017. jún. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3-as te konkrétan éhezteted magad 600 kalóriával, nem csoda hogy elkezdted visszahízni...


Komolyan ennyire nem ismeritek a saját testetek? Szerintetek a sok zsír mennyi idő alatt jött fel? Nem 2 hét, nem 1 hónap alatt! Mértéktelen, egészségtelen étkezés, és mozgásszegény életmód! Akkor mi a képlet? Egészséges táplálkozás (nem koplalás!), és sok-sok mozgás! Mellé rengeteg folyadék (víz!). És nem azt kell várni, hogy majd 2 hét múlva de szép vékony leszel. Róma sem egy nap alatt épült fel, te sem 2 hét alatt híztál el.

Ja és nagy valószínűséggel ezen a nyáron még nem fogsz büszkén vonulni bikiniben a strandon, hogy de jól lefogytam, de ha ügyes és kitartó vagy, akkor jövő nyáron már garantáltan.

26L

2017. jún. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!