Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ez miért van? Van ötletetek?

Ez miért van? Van ötletetek?

Figyelt kérdés
Elég régóta dietázok, de egyre rosszabbul érzem magam miatta. Sokszor szédülök, gyakran vagyok éhes, fáradt. Szerintetek ez miért van?

2017. jún. 25. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Koplalsz,tul keveset eszel.1200at minimum egyel meg!
2017. jún. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hiányállapot a szervezetben. Zsírban oldódó (vagy más) vitaminok hiánya, és gyanítom hogy nincs meg a kellő fehérjebevitel sem!
2017. jún. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazatok van, köszönöm a válaszokat!
2017. jún. 25. 22:41
 4/6 anonim válasza:
Ilyen velem is volt már, valószinűleg nagyon keveset eszel és abban sincs meg a megfelelő mennyiségű tápanyag. A főtt tojást mindenképp ajánlom a diétához, de az is fontos hogy napi 5x egyél kissebb adagokat. És ha fogyni szeretnél akkor 80% az étkezés 20% a testmozgás😊
2017. jún. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! ^^
2017. jún. 26. 00:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is voltam hasonló állapotban (idióta főnök miatt). Szóval én szánt szándékkal soha nem diétáznék/koplalnék! Addig sem tettem, de azok után már pláne nem... Tudom, milyen gyengeség van az emberben, amikor nem eszik, és többé nem fogok olyat érezni.
2017. jún. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!