Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Olívaolaj helyett salátára...

Olívaolaj helyett salátára mit tegyek?

Figyelt kérdés

Imadom az olivaolajat, balzsamecettel teszem jegsalatara es ket pofara eszem :D

A gond az hogy szamolom a makrokat, a kaloriat es hat ez szintiszta olaj, nagyon nem jo belole 4-5 evokanalnyit betolni egy nap...

Mivel helyettesitsem? Annyira szeretem :(


2017. júl. 31. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is ez a legjobb öntet, olivaolaj és balzsamecet, szóval ne változtass rajta. Tegyél rá kevesebbet. Nekem ennyitől már tocsogna.

Bár szerintem ez nem sok, mármint nem káros.

Vannak ilyen spray flakonok, üvegek, amivel fújni lehet az olajat, ecetet. Azok is jók, mert kevesebbel be tudod teríteni az egész salátát, mintha ráöntenéd.

2017. júl. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Csak a balzsamecetet használj! Vagy csinálj egy kis mustárból, vízből, pár csepp olívaolajból öntetet!

0.1%-os joghurtot is önthetsz rá.

2017. júl. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
de csak es kizarolag 0.1%ost
2017. júl. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Próbáltam kevesebbet tenni, de úgy nem volt az igazi. A joghurtot nem eszem, nagyon nem szeretem. Csak balzsamecet szerintem kilyukasztaná a gyomrom :)

Azért köszi a tippeket :)

2017. júl. 31. 21:05
 5/7 A kérdező kommentje:
1.: de sajnis nagyon is sok és ez már egészségtelen: 4 ek olivaolajban a teljes napi zsírbevitelem lenne
2017. júl. 31. 21:06
 6/7 A kérdező kommentje:
A mustáros ötlet szuper! <3
2017. júl. 31. 21:07
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A zsírban oldódó vitaminok s az íz miatt úgyis kell rá olaj... De 1 dkg zsír szerintem a legtöbbünknek egy óriási salátára elég, én egy nap alatt nem is enném meg... Nem mondom, hogy gond, ha neked tocsog a zsírban a salátád, a te dolgod, de 1. ehetsz belőle keveset 2. duplázhatod a zsírkeretedet 3. el is hagyhjatod a salátát, ha máshogy nem megy, én pl. tipikusan csak nyers zöldséget eszem az ételemhez (ami úgyis zsíros, de nekem nem extrém alacsony a zsírkeretem, bár azért vigyázok rá, mert muszáj).

Ehetsz zsírosan, ez a te döntésed, de az nem lehet, hogy a kecske is jóllakjon s a káposzta is megmaradjon...

2017. júl. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!