Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Delelott keveset ettem estere...

Delelott keveset ettem estere nagyon sok kcal megmaradt, hirtelen ha megennek az sok lenne egyszerre?

Figyelt kérdés
Krumplilevest ettem (350kcal) ebedre mad delutan zabkasat (230kcal) es meg maradt 1000 a keretbol szoval most este 6tol mostanaig ettem melegszendot es tejbedarat (750kcal).De meg mindig van a napi keretembol 250,szerintetek megegyem kesobb mondjuk fel10 fele (ejfelkor alszok el kb) vagy inkabb mar ne? Szoval ma valahigy igy jott ki hogy estere ilyen sok megmaradt,de nemtudom nem fogok hizni ha most este ennyire sokat eszek? (sulytarto 1600kcal-os etrend) 17/L
2017. aug. 7. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát szerintem edd meg, még messze van az éjfél. De azért az hogy mondjuk eszel napközben 400 kalóriát, aztán este rájössz, hogy ja amúgy még van 1200 kalória és betömöd egyszerre, az nem ugyanaz mintha eloszlatnád a nap folyamán az 1600 kalóriát.:D A sok kaja egyszerre akkor is hizlal, ha előtte alig ettél.

De mondjuk ez még nem vészes így amiket ma ettél.:)

2017. aug. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Andizsuzsi ***** válasza:

"Delelott keveset ettem"


Ha jól értem, akkor konkrétan semmit.

2017. aug. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen mert delben keltem:DD gyorsan megfoztem a levest es ennyi,megettem.De amugy elso valaszolo,enis erre gondoltam ha egyszerre eszem hizlal:/
2017. aug. 7. 19:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindegy, hogyan osztod el, a szervezetednek legalábbis, a fogyás szempontjából mindegy. Sok ember úgy fogy le, hogy csak késő este eszik, az az étel sem rakódik le mágikusan, hogy a test fényből éljen... Az energiamegmaradás törvénye ott van.


Te tudod, hogyan működsz. Nekem is vannak ilyen dilemmáim és még én sem tudom mindig eldönteni, pedig ismerem magamat.

De alapvetően azt gondolom, ha éhes vagy, egyél, amúgy nem.

Ha néha keveset eszel, akkor sincs semmi. Én néha 500 kcalt eszem a nap folyamán, de ettől az átlagnál gyorsabb marad az anyagcserém, mert ez ritkán fordul elő és szórványosan. Sokaknak komplett böjtnapjuk is van. Rendszeresen egyél rendesen, az a fő.

2017. aug. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért még hozzáteszem, hogy én rendszeresen eszem egyszerre 1200-1600 kcalt, ettől nem lehet hízni, csak ha kalóriatöbblet van a napban.

A kérdező nem is evett egyszerre sokat egyetlen alkalommal sem. Az én ebédjeim sokkal nagyobbak fogyás alatt s ismerek még embereket, akikre ez igaz.

2017. aug. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!