Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha kalóriatöbbletben vagyok,...

Ha kalóriatöbbletben vagyok, de az etelem 80szazalekat zoldseg teszi ki, akkor is hízok?

Figyelt kérdés
Illetve,ha bezabaltam mar 3000kaloriat,akkor nem ehetek mar ma répat meg ecetes uborkát sem,mert hízni fogok?
2017. szept. 5. 13:37
1 2
 11/12 Laylah ***** válasza:

Neked kell kitapasztalnod, hogy mivel tudsz jóllakni, ezek szerint csak zöldséggel nem.

Én imádom a szénhidrátot, a tésztákat, de tudom, hogy rövid időn belül baromi éhes leszek akkor is, ha viszonylag nagy adagot ettem belőle. A fehérje viszont laktat engem, elkortyolgatok egy fehérjeturmixot és tele vagyok, mint a déli busz... Fehérje még a tej, tejtermékek, tojás, húsok (legjobb a csikre- vagy pulykamell).

Olyan régóta eszek 1300-1400 kalóriákat, hogy elképzelni sem tudom, hogy bírsz megenni 3000-et, pedig én is voltam 105 kiló, és még mindig van rajtam 10-15.

2017. szept. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ha sok étel kell egyszerre, az nem probléma, ha meg tudod oldani. Akkor egyél sokat. Én sem eszem 1200 kcal alatt (max. ha nemrég volt nagy étkezésem), de 1500 még jobb és akármennyi zöldséget eszem, nem lakom vele jól, még zsírosan sem. De mivel fehérjét úgyis enni kell, ez nem gond, eszem fehérjét s egyebeket.

Ha jó étrenden benyomom a megfelelő méretű ebédemet, s várok 1-2 órát, kvázi mindig jóllakom. Nem várok addig, amíg alaposan jóllakom, mert akkor ritkán fogynék.


Mi történik, ha tojást eszel? 10 után is éhes vagy? (Azért ezt kérdezem, mert ez a leglaktatóbb ételem s szerintem másoknak is hatásos. Sosem jutok el 10-ig, igaz, mást is eszem, pedig néha érdekel, mi történne az 1200 kcalos hozzávetőleges bűvös határommal. Félreértés ne essék, nem azt mondom, hogy tojáson élj, az nem jó, csak hogy találj bizonyítékot, hogy igenis jól tudsz lakni 3000 kcal alatt).

2017. szept. 8. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!