Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha kalóriatöbbletben vagyok,...

Ha kalóriatöbbletben vagyok, de az etelem 80szazalekat zoldseg teszi ki, akkor is hízok?

Figyelt kérdés
Illetve,ha bezabaltam mar 3000kaloriat,akkor nem ehetek mar ma répat meg ecetes uborkát sem,mert hízni fogok?
2017. szept. 5. 13:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
A többlet zöldségből és fehérjéből is hizlal, igen.
2017. szept. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%

Igen akkor is hízol. ( Bár nehezen tudom elképzelni,hogy lehetséges megenni ennyi zöldséget)

Ha már bezabáltál 3000 kalóriát nem mindegy az a réba vagy uborka? :D

2017. szept. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az a baj,h megfőzök egy tonna repat,paradicsomot,zöldbabot,egy kilo uborkabol csinalok ubisalit,hogy na ebbol ehetek amennyi jolesik. Felfalom mind. Megiszok egy liter írót. Es utana mégis guvvad ki a szemem az ehsegtől es akkor elkezdek enni májast,húst,rizst.. Ami van itthon kaja..:( es nagyon konnyen osszejon
2017. szept. 5. 16:02
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

Ha nem laktat a zöldség, akkor talán ne vágj be belőle kilókat... Az a gond, hogy eleve zöldséggel akarsz jóllakni.

Egyél valami jó kis fehérjeforrást, zöldséget, némi gabonát, zsírt, miegymást, akkor könnyebben jóllaksz.

2017. szept. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha folyamatosan éhes maradsz, akkor neked nem megfelelő étrend a 80% zöldségevés.

Ha egy szelet májkrémes kenyérrel jóllaksz, akkor azzal mégiscsak sokkal jobban jársz, mintha megennél fél kiló répát, uborkát meg almát, vagy mittudomén, már csak azért is, mert tizedannyi kalória és CH, és nem feszíted szét a gyomrodat egy kilónyi zöldséggel.

2017. szept. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Majassal se erem be egy falatnyival:/ barmennyit eszem ehen maradok
2017. szept. 5. 19:33
 7/12 A kérdező kommentje:
Amugy kenyeret nem eszem egyaltalan
2017. szept. 5. 19:34
 8/12 A kérdező kommentje:
Miert kell egyszerre ennyit ennem? Kis adaggal nem tudom beerni.. Mit csinaljak?
2017. szept. 5. 20:27
 9/12 anonim ***** válasza:
69%
Nagy gáz van a fogyókúráddal. Ez mértéktelenség és mohóság amit csinálsz. Én mindenképp változtatnék mert nem normális az biztos.
2017. szept. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
De mondjuk mi lenne ha 5kg zöldség helyett ennél szelet sovány csirkemellet, egy kevés rizst, és amellé zöldséget?..
2017. szept. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!