Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Tudnatok segiteni fogyokuraban?

Tudnatok segiteni fogyokuraban?

Figyelt kérdés

Elhagytam a feherlisztet,a feher lisztbol keszult eteleket,peksutiket,cukros eteleket, cukros uditoket.

Amit eszek: zsirszegeny turo

Alma(delelott)

Foody teljeskiorlesu ketszersult

Natur joghurt

Salatak

Tukortojas

Tojasrantotta

Tk kenyer

Ch csokkentett kenyer

A tk es a ch kenyeret csak delelott eszem

Light sajt

Csirkemell sonka szeletelt

Zoldsegek(paprika,paradicsom,uborka,gomba,hagyma)

Mit ne egyek meg ezek kozul? Es mit ehetnek meg ezeken kivul?

Illetve az lenne meg a kerdesem hogy miett van az hogy ezeket eszem es megis hizok?

1200 kcalt szabad ennem,nem szoktam atlepni kiveve a feherjet:/

A masik problemam hogy kb 2 dlert iszok egy nap,nem szeretem a vizet,mit probaljak meg inni?

Slim system dietas vanilias feherje turmixot lehet inni ebedre?

Es meg annyi hogy mit vigyek iskolaba ebedre?



2017. szept. 28. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy, milyen magas és hány kiló?


Ha tényleg csak ezeket eszed és nem s léped túl az egyébként elég alacsony 1200 kalóriát nem értem, hogy hízhatsz. Ehetsz nyugodtan más húst is, halat is és más zöldségeket is. A fehérjeturmix fölösleges.

2017. szept. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

165 cm, 58 kg ,lany 17

En sem ertem:/

Tenyleg ezeken kivul nem eszek mast

2017. szept. 28. 22:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Inni nem iszol sok cukros löttyöt? Csak azt a 2 dl vizet iszod? Ez az 1200 kalória azért mindig meg van? Kb mennyiről csökkentetted le ennyire? lehet raktáraz a szervezeted mert éhezel. Vagy a másik, hogy nem emelted drasztikusan a sportot? Mióta hízol emellett? Lehet csak izom nő, ami nehezebb mint a zsír. Centiben is hízol?
2017. szept. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1200 kcal mellett kétlem, hogy az izmosodás észrevehető lenne, az még tömegelő fiatal fickóknál is lassú, de itt...

Tartalékolni pedig nem lehet hiányból. Az anyagcsere lassulhat, de ennyivel szinte lehetetlen hízni, észrevehető mértékben pedig nyilvánvaló képtelenség.


Kérdező, innod kell, kivéve,ha kilószámra eszed a paradicsomot vagy joghurtot, tehát elég vizet viszel be az ételből is.

Ihatsz teát, én azt szoktam, ehetsz gyakrabban levest, mint eddig, több lédús zöldséget, akár gyümölcsöt is, csak igyál. Fontosabb, mint a fogyás. Nem lehet működni víz nélkül, ez nagyon egészségtelen. Ha minden kötél szakad, idd meg a vizet, ha nem tetszik, nem tetszik, de muszáj bevinned valahogy. De csak találsz valami szimpatikus lédús megoldást...


Az ételeiddel nincs külünösebb baj, én van, amit hanyagolnék (kenyér), de nem vagyunk egyformák, ha így is tudsz megfelelően enni, OK.

2017. szept. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!