Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Lehetséges 9 nap alatt 5...

Lehetséges 9 nap alatt 5 kilót hízni?

Figyelt kérdés
Tényleg sokat ettem mert egész nap dugig zabáltam magam ugyanis fél éve diétázok. Gondoltam ennyit megérdemlek. Annyira jó volt de ez lehetséges zsírba ennyit hízni? Mennyit hízhattam valójában? Mától már folytattam a diétám amúgy. 17/l/167/80.....
2017. okt. 16. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Jo neked hogy te igyis zabalsz....En mar fogytam egy kg-t 56-rol most vagyok 55,1kg es meg messze a cel

En ma csak 1 pohar tejet ittam meg ettem 4 szelet szalamit

2017. okt. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha éhezéssel diétáztál akkor lehetséges, mivel ilyenkor a szervezet hozzászokik a kevés étel minél nagyobb hasznosításához, amivel nem fog leállni egyik pillanatról a másikra ha újra sokat eszel... Vagyis továbbra is mindent hasznosítani fog.


Ezért kell inkább a minőségre figyelni, de éhezést jobb elkerülni, mert akkor utána még több is visszajön. Erre #1 te is figyelj.

2017. okt. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Napi közel 4000 kcal plusz? Van, akinek megy ennyi, de nem hinném, hogy hasznosulni képes. Tényleg háromszor annyit ettél, mint máskor (csak tippeltem valamit, nem tudhatom a kalóriaigényedet meg semmit)? Mert ha nem, akkor eleve kizárt, hogy ez főleg zsír legyen.


Várj pár napot, akkor lemegy a víz, a plusz salakanyag s reálisabb értéket fogsz látni. Elég bizonyos, hogy kilókat fog esni a súlyod.

2017. okt. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!