Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Túl sokat ettem ma. Mit tegyek?

Túl sokat ettem ma. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

6db sütemény, kettő diós csiga, 2 szelet pizza, 2 rántott sajt, egy zsemle.

Nem tudom hány kcal, de biztos, hogy nagyon sok.

Mit tegyek? Holnap ne egyek semmit? Vagy akár több napig? Mennyit kéne futnom, hogy ne hízzak fel?

Annyira rosszul érzem magam, olyan bűntudatom van:(((((



2017. okt. 21. 22:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%

Haha, én ugyanez. Anyukám jött látogatóba és már délután feszült a hasam, annyit ettem.. Elmentünk egy nagyot sétálni és este már rá sem néztem ételre. Remélem, reggelre rendbejövök.. Szégyellem, ha nincs önkontroll - de néha előfordul.

Nem is a mennyiség a baj, hanem, hogy csupa szénhidrát. Holnap úgyis megint éhes leszel, szerintem nincs értelme koplalni. Ha futsz az jó (én is fogok kb 1-1,5 órát) és kicsit visszafogod a szénhidrátbevitelt, ha megy. esetleg gyümölcsnap, ha erős vagy. Egy naptól nem fog sokat változni a súlyod.

2017. okt. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az együttérzésedet!

Pedig mindig sokáig bírom, hogy ne zabáljak be minden sz@rt, de egyszer csak rám jön és egyszerűen nem bírom visszafogni magamat.

Annyira rossz érzés, itt sírok már másfél órája a hülyeségem miatt.

Lehet, hogy tényleg nem eszek pár napig.

Nem érdekel, ha rosszul leszek, már elegem van saját magamból, bármit eltervezek nem sikerül:(((((

2017. okt. 21. 22:25
 3/13 A kérdező kommentje:

Esetleg tudsz vmi étvágycsökkentőt?

Bármit, ami segítene ilyen esetekkor leküzdeni a falásrohamokat???

2017. okt. 21. 22:26
 4/13 anonim ***** válasza:
Semmi se tortentik egy nap miatt,holnap egyel ahogyan szoktal minden okes lesz.
2017. okt. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%

Ne foglalkozz vele, holnaptól egyél normálisan, én is ezt tudom mondani. Ha a mai nap miatt holnap extra jóllakott leszel, akkor simán tarthatsz egy szolid napot, azért nem 1000 kcalra vagy kevesebbre gondolok itt sem.

Több nap koplalás mégis mire lenne jó, anyagcserelassításra és izombontásra? OK, zsír is menne le, de elég rossz ötlet, bizonyára rosszul is éreznéd magad, bár ez nem tuti.

Bűntudatod akkor legyen, ha bűnt követsz el, vagy minimum megölsz egy ártatlan pókot. Nem akkor, ha eszel. Még ha az süti is. Nem mintha fweltétlenül gond lenne a sütikkel, bár cukrosat én is extrém ritkán ennék, de az én életmódváltásomban benne van a cukor elhagyása.


Ha nem akarsz ilyeneket enni, miért eszed meg? Ezt sosem értettem. Én igazán távol állok az önfegyelemtől, de azért tudatában vagyok, hogy most bepakolok sok sütit, megvitatom magammal, döntök és eléggé élvezem ahhoz, hogy még a potenciális cukormérgezést is megérje a dolog. Bár ez már lehet, hogy túlzott lazaságnak tűnik, de nemcsak fizikai síkon kell rendben lennünk...


Ja, futhatsz is, persze, az jó dolog, ha pedig megnyugtat, akkor különösen hasznos. Ne érdekeljen, mennyit, ez nem így működik. Annyit fuss, amennyi még nem esik rosszul s ha neked előtte enned kell, akkor egyél.

2017. okt. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
1 nap alatt nem lehet elhízni. Ne koplalj több napig mert ugyanúgy bezabálsz és kezdődik az ördögi kör. Inkább ne vonj meg magadtól semmit mert így jársz. Sportolj és egyél rendesen.
2017. okt. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Ma még nem ettem semmit.

Amúgy szerintem meg lehet hízni egy nap alatt is, vagy nem tudom, de 52,2kg voltam, de tegnap este az egész napos kaják után kereken 53kg lettem!

Most mértem magam és megint 52,2 vagyok.

Ma nem eszek, de holnaptól folytatom a diétámat.

Még mindig rosszul érzem magam.

2017. okt. 22. 11:50
 8/13 anonim ***** válasza:

Minimálisan lehet hízni egy nap alatt. Csak mert akár 1-2 kiló feljön, az nem hízás, nem zsír. Főleg víz s némi salakanyag is lehet közte.


S a leírás alapján egyáltalán nem biztos, hogy kalóriatöbbletbe kerültél a fentiektől. Te tudod, mekkorák s milyenek voltak, én ugye nem, de a kalóriaigényedről sincs fogalmam. S ha mégis sokat ettél, futsz egyet és lehet, hogy azzal már deficit lesz. Tényleg nem tűnik rengetegnek, bár nem kevés, az igaz. De ha feljön 2 deka zsír, akkor sem tudom, mi a gond, majd lemegy. Tartósan túl kell enned magad a komoly hízáshoz.

2017. okt. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem, ez az írás segíteni fog Neked:


[link]


Nekem éhségrohamok ellen a következők váltak be:

- napi 2.5-3 liter folyadék/viz

- súlyzós edzések

- fehérjedús étkezések

- cukros cuccok minimalizásása

- fehérlisztes cuccok csökkentése

2017. okt. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A 9. válaszadó vagyok: egyet elfelejtettem, a legfontosabbat:


ha éhezel, az elönyös az éhségroham kialakulásához. Egyél 5-ször egy nap, fehérjedúsan, de mindig szénhidráttal (nem cukorról beszélek), kivéve az esti étkezést.


Még egy jó cikk:


[link]

2017. okt. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!